FRAZIER: 1200 metre mesafeli mücadelede startta birkaç boy oyalanan safkan, düzlükte öndeki safkanın yaklaşık olarak 15 boy gerisindeydi. Viraj dönüldükten sonra ise çok kuvvetli ataklar yaparak önlere doldurup büyük ara kapatarak ikinciliği kurtardı. Onun öncesinde İstanbul'da geçildiği Dark Side, bir sonraki koşusunda Grup 2'de dördüncü olmuştu. Bu defa uzayan mesafede değişen jokeyi ile rahat kazanmasını bekliyorum. 

TOPUKLU EFEM // ALTINKURUŞ: Son üçüncülüğünde aynı ekürinin sürpriz safkanı kazanırken yarışın ağır favorisi olan Topuklu Efem, o gün birçok yarışseverin tepkisini çeken bir koşu çıkarmıştı. Bugün de müsait grupta, bu kez eküri avantajı ile, koşan safkandan etkili bir yarış bekliyorum. Altınkuruş, kısa mesafeli mücadelelerde oldukça başarılı bir safkan, orjin bakımından da çim piste daha yatkın görünmekle birlikte orta ve uzun mesafeli çim pist koşularında daha iyi koşacağı izlenimi veriyor. Grubun uygunluğu ile o da küçük kuponlardaki yerini almalıdır. 

BRAVE GLADIATOR // TORUNUM CANER: Uzun zamandır ikililer yaparak istikrarlı görüntüler çizen safkan, bugün çoğu tecrübesiz ve istikrarsız rakiplerle bir araya gelmiş. Ayrıca iç kulvar avantajıyla liderliği almayı deneyip başarırsa tempoyu da belirleyecektir. Bu grupta başaracağını da düşünüyorum. Benzer şekilde istikrarlı ve iyi yarışlar yapan, Buradaki ilk koşusunda elde ettiği ikincilikle hafızamızda yer edinen Torunum Caner de birinciliğin bir diğer güçlü adayıdır. 

Foto Finiş Kocaeli At Yarışı Tahminleri

2.5.3.6.1.8.9.10
2 FRAZIER BANKO
2.6.4
2.3 // 6
2.6 // 3.1.5
6.7.1.5.4.11

40.32 TL // 151.2 TL