ATOM CEMİL: Uzun mesafeyi daha iyi koşan bir safkan olsa da bu tip mesafelerde de başarı bekliyorum. Bugünkü mücadelenin tempo olarak da Atom Cemil'u uygun olabileceğini söylemek mümkün. The Last Lion muhtemelen öne düşerken Rasim Kaptan onun izini sürecektir. Bu tarz gidişatlarda da Atom Cemil başarılı yarışlar yapıyor. Güne tatlı bir sürprizle başlamak için ideal.
HEMAN: İstanbul'dan Kocaeli'ye geldikten sonra katıldığı ilk yarıştan birincilik çıkartmayı başardı. İstanbul'da da iyi grupta bir üçüncülük yapmıştı. O gün geçildiği her iki safkan da sonraki koşularını kazanma başarısı gösterdi. Bugünkü rakiplerinin de ideal olduğuna inandığım safkan alternatif tekimdir. 

ŞANSLI EMİN: Yarış hayatının ilk koşusunda starttan biraz tereddütlü çıkan safkan 1000 direği geçilirken grubun en gerisindeydi. Koşunun başından itibaren aprantisinin sevk ve idare etmekte zorlandığı safkan son viraj dönüldüğünde dış kulvara çıkıp buradan çok güçlü ataklar yaparak birincilik mücadelesine dahil olmuştu. Bugün hem jokey biniyor hem de daha tecrübeli. Kısalan mesafede daha iyi koşmasını beklediğim safkanı jokeyi Tolga Yıldız ile banko öneriyorum. 

Foto Finiş Kocaeli At Yarışı Tahminleri

5.3.7.1
10.9.7.1.3.4.2.8
2.4.6.7.3.5
6.7.1.3.4
2 HEMAN // 1
7 ŞANSLI EMİN BANKO

134.4 TL

Nalkapon Dayı'nın Kocaeli tahminlerini görmek için tıklayınız.