DELAWERA: Kariyerinin ilk yarışında günün gizli favorisi olarak koşmasına rağmen, bekleneni veremeyen Delawera, ikinci koşusunda bu mesafede gösterişli bir birincilik elde etti. Bugün yeniden Mustafa Çiçek ile piste çıkan safkan, aynı mesafede benzer güçteki rakiplerine karşı ter dökecek. Henüz ikinci startında çok rahat çıkardığı 1.41.79 şeklindeki derecesi de etkili olan safkandan bir birincilik daha gelebilir. 

KING LEO // EYMENAĞA: King Leo ile Eymenağa, şimdiye kadar katıldıkları yarışlarda gerçekleştirdikleri performanslarla gruptaki birçok safkandan daha iyi olduklarını ispatlamış isimler. Birinde Ahmet Çelik, diğerinde de Halis Karataş var. Bu yarıştaki jokey faktörü de göz önünde tutulursa küçük kuponlarda iki ata yer vererek geçilmesi yerinde bir hamle olacaktır. 

HANDSOME MAN: Uzun mesafe yarışındaki başarısızlığının ardından bu mesafede katıldığı koşuyu zorlanmadan kazandı. Bugün en önemli avantajı ciddi rakiplerine karşı sahip olduğu düşük kilosu. Çok süratli geçmeyecek mücadelede öne yakın koşarak düzlükte rakiplerinden sıyrılmasını bekliyorum. 

Foto Finiş İzmir Altılı Tahminleri

2 DELAWERA // 1.5
5.6.3.7.2.4
2.4 // 6.5
3 HANDSOME MAN BANKO
5.2.4.7.3
2.10.11.4.6.1

25.2 TL // 151.2 TL