PRENSES HİRA: Orjin bakımından uzun mesafeye çok yatkın bir kısrak. Aslına bakarsanız ben çim pistte çok daha başarılı olmasını bekliyordum fakat son startında beni epey yanılttı. Bugün Ahmet Çelik deklaresini de olumlu bulduğum kısraktan etkili bir yarış bekliyorum. 

OSMAN BEY: Kariyerinin ilk üç koşusunda karşılaştığı rakiplere baktığımız zaman bugün hepsinin kısa vadeli veya açık koşularda başarı sağladığını görebiliyoruz. Bu yarış için yapmış olduğu hazırlıkları iyi görünen safkanın rakiplerinin de çok sert olmadığını düşünüyorum. Koşunun maiden olması da vermiş olduğu aranın pek bir anlam ifade etmediğini gösteriyor. Bu yüzden kazanması da normal sonuç olur. 

ALBERTO: Starttan çıkar mı çıkmaz mı... Yazı tura atmaktan yorulduğumuz bir safkan. Son koşusunda normal çıkmasına rağmen buradaki Pancmahal'e geçilmişti. Ancak o gün mesafenin 2100 metre olması da Pancmahal'e yaramıştı. Bu defa 1900'de Alberto'nun normal çıkması halinde kazanabileceğini düşünüyorum. Elbette çıkıp çıkmayacağını kestiremiyorum. 

OĞUZBOYLU: Bu gruptan çok daha kaliteli bir safkan. Yarış hayatı boyunca ilk defa Halis Karataş'la buluşuyor. Son koşusunda rakipler sertleşmişti ama bir önceki sınavında aynı grubu zorlanmadan geçmişti. Ki o gün mesafe de aynıydı. Bu defa da değişen bir şeyin olacağını düşünmüyorum. 

FİLİBYA: İki koşu öncesinde Dortmund ile Çeko Dayı'nın arkasına girmeyi başaran safkan, bir sonraki yarışında daha zayıf rakipler arasında çok kolay bir birinciliğe uzanmıştı. Bu defa mesafe kısaldı ancak ben yine de rakiplerinin denkliği ve kilosunun uygunluğu ile Filibya'nın yeniden potoyu önde geçebileceğine inanıyorum. 

MALKOÇHAN: Son startında düzlüğe çok diri ve dinç çıkmıştı ancak West Lion'ın çok güçlü ataklarına karşılık verememişti. Bu kez mesafenin 1200 metreye düşmüş olmasının grup içerisinde en çok ona yarayacağına inanıyorum. Saadettin Boyraz idaresinde piste çıkacak olan safkan, bugün beyaz bayrak ayna yapabilir. 

MURAT KAYA'NIN GENİŞ YORUMLU SOUTHWELL TAHMİNLERİNİ KAÇIRMAYIN! 

Foto Finiş Adana At Yarışı Tahminleri

2. ALTILI

4.3.2.7.6.5.1.9
8.6.5.7
1.5.2.6.7.8.4.3
7 OĞUZBOYLU BANKO
7.5.1
6 MALKOÇHAN // 7.2

53.76 TL // 161.28 TL

NALKAPON DAYI'NIN GÜNCELLENEN ADANA TAHMİNLERİNE BAKMAYI İHMAL ETMEYİN!