Hasan Kurtuluş

KIZIM AYSİMA

En iyi derece onda, en başarılı jokey onda. Son yarışında kafayı almıştı ama bitirememişti. Bu defa 100 metre daha uzun bir koşu var ki baktığımız zaman Kızım Aysima için çok daha ideal olduğunu görebiliyoruz. Elbette bugün ön tarafı isteyen rakipleri olacak. Yine ısrarcı mı olur yoksa kardeşi Sıkıntı Yok gibi sprint mi atar tam kestiremiyorum. Kocakaya, yakala yakalayabilirsen diyebilir. 

ONTARIO

Kazandığı yarıştaki derecesi ortada. Hazırlıkları da muazzam. Kuyumciyanların formunu da hesaba katacak olursak buradan birincilikle ayrılmaması için bir sebep görünmüyor. Gökhan Gökçe kardeşim de hakkını vererek binecektir. Eksik koşarsa dilbağı takıldıktan sonra çok iyi koşmaya başlayan Ezer Geçer, hepsini ezer geçer. 

ÇAKALINOĞLU

Arts Man var ama bana hazırlıkları çok yeterli görünmedi. Bu yüzden de Çakalınoğlu'nun kendi temposunu verebileceği düşüncesine kapıldım. Karataş, atın üstüne pek gitmeyebilir. Tabii ki Arts Man'in kalitesi görmezden gelinemeyecek ölçüde yüksek. İlk iki sırayı benden aldılar. Kazanmayı seven Magnum Opus'la Tribute To Joss da yazıp hiç riske girmeden geçeceğim ama Çakalınoğlu'nu da rakiplerinden bir adım önde görüyorum.

SANCAR

Dört yarış koştu, ben buyum, dedi. Karataş da yeniden biniyor. Süratli atların bolluğu kafamı biraz karıştırmış olsa da öne yakın koşan Sancar'ın sonlarda yarışı çalabileceğine inanıyorum. Tabii ki Safari, kısa mesafede ağırlığını koyup kimseyi yanına yaklaştırmayabilir de. Bir de diğer senaryomuz var ki önde sert bir tempo çıkarsa Kocakaya'lı Kubilaybey affetmez. 

Nalkapon Dayı'nın son ayağı bankolu İstanbul tahminleri için tıklayınız. 

İstanbul Altılı Ganyan Tahminleri

9 KIZIM AYSİMA BANKO
2.7.4.5.6.1.8.3.10
5 ONTARIO // 6
5.1.3.2
5.8.4
3.5.4.8.10.11.1.7

60.48 // 120.96 TL

Murat Kaya'nın Kempton tahminlerini görmek için tıklayınız.