Nasılsın yeğenim, iyi misin? Dün TJK Reisi, Adana'da hepimizi söğüşledi. Bugün sıra bizde. Onu doğduğuna pişman etme zamanım geldi de geçiyor bile. 

Aldığım istihbarata göre dün Adana yarışları koşarken süper lüks odasındaki ultra konforlu koltuğunda oturuyormuş. Dördüncü ayakta Ova Kartalı gelip de Oğuzboylu'yu geçince önünde duran viski kadehini havaya kaldırmış. Bunu gören yardakçıları hemen doldurmuş. Sonra dönerli koltuğuyla bir tur atıp "Nalko yattı mı" diye sormuş. Yattığımı öğrenince kahkahayı basmış. "Bu onun iyi günleri. Onu don mintan bırakacağım. Etrafında bir tane yeğeni kalmayacak. Onu bitirdiğimde paralı siteciler kapıma gelip tek tek bana teşekkür edecek. Komisyon teklif edecek. Hahahaha!" diye gülmüş. Yardakçıları da geri kalır mı yeğen. Onlar da basmış kahkahayı. Bu istihbaratı aldığımda sadece bir tek söz söyledim: Son gülen iyi güler. Benim adım Nalkapon, ben bu oyunu bozarım. 

Yeğen, sen böyle şeyleri kafana takma. Detaylarda boğulma. Onları ben hallederim. Senin işin, her gün verdiğim, üstün altılı bilgimi, mayın dedektörlerimi kullanıp hazırladığım müthiş kurgularımı aynen oynamak. Kafana göre at yazıp çıkarma, sonra kafanı duvarlara vurup "Dayı'mdan daha güçlü olduğumu düşündüm. Onu alt edebileceğimi sandım ama bak şimdi cebimdeki gaymelerden de oldum. Bir de Dayı'mın kuponu tuttu. Onun peşinden gidenlerin cebi şişti. Benim cebim delindi. Bir daha yaparsam iki olsun." deyip kafanı duvarlara vurman mümkün olabilir. 

Şimdi doğru ganyana git. Müsveddeyi uzat. Sonra geri alıp yok et. Ganyandan çıkıp evin yolunu tut. Ara sıra da arkana bakıp takip edilip edilmediğini anla. Eğer bond çantalı, siyah gözlüklü birini görürsen bil ki CIA peşine düşmüş. Ama korkma yeğen, Dayı'n ölmedi. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri

2.3.6.5.1.10.9.7
1.4.6.2.10.5
10 KANATLI BANKO
5.8.9.10
5.10.6.3.11
3.11 // 1.4

134.4 TL 

Hasan Kurtuluş Bursa at yarışı tahminleri için tıklayınız.