WISEMAN//TEXAS RANGER: Wiseman uzun mesafe yarışlarında çok başarılı olan safkan, şimdiye dek çıktığı yarışlarda daha sert gruplarla karşılaştı. Ayrıca burada Halis Karataş'ın biniyor olması da dikkat çekici bir başka unsur. Koşunun süratli gideceğini de hesaba katarsak en şanslı safkan olduğunu söyleyebiliriz. Texas Ranger, son koşusunu çok rahat kazandı. Rakipleri biraz daha zayıftı ancak çıkardığı derece fena değil. Bugün Wiseman'le arasında bulunan kilo farkından en iyi şekilde istifade ederek sonlarda mücadelenin içine girip rakibiyle kıyasıya bir mücadele verecektir. 

YAĞMURGÖZLÜ: Gördüğü yarışlar sonrası formunu epey ilerletti ve eski gücüne kavuştuğunu da söyleyebilirim. Son koşularında güçlü rakiplerle bir araya gelmişti. Bugün ise bir alt gruba döndü. İlgililerinin kazanmak istediğini düşünüyorum. Çünkü keskin bir seviye düşüşü var. Kısa vadeli, grup koşulardan şartlıya geldiler. 

INTO: İnto, çok ciddi bir form yakalamıştı ve sahipleri gün aşırı koşuyordu. Elbette yarış kazandıkça kilo almaya da başladı. Adana'da 63 kg'la kazandığı 1300 metre mesafeli koşuya baktığımızda 1300'ü 1.20.99 yaptığını görebiliyoruz. Bugün mesafe onun için en ideal olan 1200'e düştü. Ayhan Kurşun da The Derwish'e binmedi. Ersin Kılık, koşuya çok yüksek tempo verip aldığı avansı düzlükte korumaya çalışıyordu. Ayhan Kurşun'un Kocaeli'de İnto ile kazandığı yarışı izleyecek olursanız düzlüğe dek tempoyu çok yükseltmediğini ve düzlükte aldığı avansı koruduğunu görebilirsiniz. Bugün de benzer bir taktikle, safkanı yarışın başında çok yıpratmadan, koşarak yarışı lehine çevirmesini bekliyorum. 

AYPARS: Bugün bu mesafede bu kadar geride kalmasını anlamak zor. Mehmet Salih Çelik idaresinde hazırlanan safkanın geçen sene kısa vadeli 8 koşuda geçtiği rakipler ve Grup 2 koşuda Ferit Baba, Kayasel arkası üçüncülüğü dikkate alınmalı. Dinçlikle çıkacağı bu mücadelede Aryaliva yeniden bekleme koşusu yaparsa beyaz bayrak ayna gelebilir.

Foto Finiş Adana Altılı Tahminleri

2.6
3.2.8.10.6.1.5
8.3.6.4.1
3 INTO BANKO
2.7.4.3.1
5.4.8.7.1.3

147 TL

Nalkapon Dayı'nın Adana tahminlerini görmek için tıklayınız.