Gücümü göstermemin zamanı geldi de geçiyor bile. Her ne kadar dün müthiş İzmir kurgumla cebini şişirmiş olsam da, bu paraların beni tatmin etmediği, gözümün tevziye de olduğu söylentileri doğrudur. Bundan sonra sana iki müthiş kurgu vereceğim yeğen. Biriyle tevziye peşinde koşarken öbürüyle ufakçı yeğenlerimin yüzünü güldüreceğim. 

Sitedeki yeğenlerimden aldığım istihbarata göre, Serhat Musa diye bir densiz varmış. Paralı sitesinden verdiği üç yüz beş yüz gaymelik kurgularla arada bir üç beş bin yakalayıp caka satıyormuş. Sağındaki solundaki yardakçılarına da bana rakip olduğunu söylüyormuş. Yeğenlerime tek bir söz söyledim: Benimle dans etmek zordur samba bilmeyen piste çıkmasın. 

Kurt kocayınca çakalların maskarası olurmuş yeğen. Verdiğim müthiş küçük kurgularla senin cebini şişirmeye çalışırken öteki tarafta beş yüz gaymelik kurgularla resital yaptığını sanan bazı densizler benimle raks edebileceğini sanıyor. Buna müsaade etmem mümkün değil. Bundan sonra sana vereceğim müthiş bomba kurgularıma bakıp tevziyeyi almak istemiyorsan hemen sayfamdan çık. Sana her gün cebini şişirme garantisi vermem mümkün değil yeğen. Ama her ay fazladan 30 bin gaymeyi cebine koymam söz konusu olacak, haberin ola. Sitedeki yeğenlerime de söz verdim. Yüzünüzü kara çıkartmam mümkün değil, dedim. Çetelesini tutun, zarar ettiğim ay bir daha altılı oynamam dedim. Onlar da arkamda durup omuz verdiler. Gözlerinden öperim. 

Benim gözümden hiçbir şey kaçmaz yeğen, haberin ola. Bu böyle biline. 

Hasan Kurtuluş'un her ayağı yorumlu cazip bankolu Bursa tahminleri için tıklayınız.

MÜTHİŞ ALTILI KURGUM

4.1.3.2 // 10.9
6.5.1.2 // 7
6.4.3.7.5
1 EL CAMINO BANKO
1.3.2.4
14.1.6 // 9.5.8

67.2 TL // 252 TL

Geniş yorumlu Afrika Fairview tahminlerimiz yayında! - Tıklayınız.