Murat Kaya Southwell At Yarışı Tahminleri

NO BLINTA BEO: İrlanda'dan gelen 4 yaşlı safkan, ilk defa kum pistte koşacak. Orada katıldığı maiden mücadelelerde çok daha sert gruplarla koştuğu bir gerçek. Ayrıca Frankel'den, Galileo'dan, Montjeu'dan olan kardeşleri grup yarışlarda koşmuşlar. Montjeu'dan olan kardeşi dünyaca ünlü O'Brien'ın antrenesinde Grup 2 yarış kazanmış. Oldukça güçlü bir orjine sahip olan safkanın babası İnvincible Spirit, çimde iyi koşan taylar verse de kısrak babasının Mr. Greeley olmasından ötürü kum pisti yadırgamayacak bir orjini var. İngiltere'deki ilk yarışından birincilikle ayrılmasını bekliyorum. 

LIONS VIGIL // DREW BREEZE: Bu iki safkan son koşularında birlikte koştular ve Lions Vigil'in az farklı galibiyetiyle sonuçlanan mücadelede Drew Breeze, rakibinin bir buçuk boy gerisinde kaldı. Bugün ise Lions Vigil, o koşusuna göre 4,5 kg daha ağır koşarken Drew Breze, aynı kilosunda kaldı. Böylelikle kilo durumu Lions Vigil'in aleyhine 6 kg olarak değişmiş oldu. Bu da iki safkan arasındaki şartların eşitlendiği anlamına geliyor. Ben yine ikisi arasında bir yarış bekliyorum. Kilo durumundan ötürü kafa kafaya bir mücadele olacaktır. 

SECRET HAND SHEIKHBu pist ve mesafedeki son koşusunda startla beraber liderliği alıp düzlüğe çıkıldığında arttırak beş boy farkla kazandı. O gün 60 kg'la koşan safkan, bugün 1,5 kg daha az ağırlıkla piste çıkıyor. Archie Watson, çalıştırdığı safkanlar formda olduğunda üst üste yarış kazanma konusunda usta bir antrenör. Az atlı mücadelede bir kez daha çıktığı gibi bitirebilir. 

Murat Kaya Southwell At Yarışı Tahminleri

NORMAL KUPON

2.3.10.11.6.4.1.13.8.7.14.5
3 NO BLINTA BEO BANKO
1.5 // 3.9
3.2 // 4
7.3.4.5.8.2.6
1.3.4 

50.4 TL // 151.2 TL