Southwell'de Program İkramiyeye Açık

Murat Kaya At Yarışı Tahminleri

2. KOŞU

2 THE HULK, kısalan mesafede daha iyi koşacağı izlenimini veren bir safkan. Kariyerinin ilk koşusunu bu mesafede kazanan 3 CAMPACHOOCHO da etkili jokey-antrenör buluşmasıyla ön plandaki bir diğer safkan. Ancak bu koşuda ilk kez koşacak olan iki safkana da şans tanınması gerekiyor. 5 MISS SEAFIRE ile 1 FARHHSICAL da eklenmelidir. 

3. KOŞU

Bu pist ve mesafedeki son koşusunda 5 boy farkla zorlanmadan kazanan 3 DREW BREEZE, devam eden formuyla koşunun en şanslı ismidir. Kazandığı pist ve mesafeye geri dönen 5 CHEAP JACK, 0-75 handikap aralığından 0-65'e düşen 1 BLOWING DIXIE benim ilk şansı tanıdığım safkanlar. 

4. KOŞU

Üst üste birincilikleriyle dikkat çeken 2 DAAFR'ın son koşusunda bu mesafede daha ağır kiloyla çıkardığı 1.40.66'lık derecesi rakiplerinin benzer koşullarda çıkardığından daha iyi. Koşu içerisinde karşılaştığı sıkıntılara rağmen elde ettiği üçüncülükle göz dolduran tecrübeli safkan 1 ZYLAN favorinin sert rakibi olacak gibi duruyor.

5. KOŞU

Son iki koşusunda ciddi ölçüde form sıçraması yaşayan 1 GLORY OF PARİS, bu mesafede formda safkan Daafy'ye potoda kaybeden 3 MISTER FREEZE, başarılı apranti Marco Ghiani ile piste çıkacak olan ve Southwell'deki yarışları fena olmayan 7 ZAHİRAH, pistin tecrübeli ismi 5 DE BRUYNE HORSE ile bu piste ilk defa çıkacak olup Newcastle'daki son iki yarışında da çizgiyi baş farkıyla önde geçen 4 ATRAFON ile bu ayağı geçeceğimizi düşünüyorum. 

6. KOŞU

1 DOUBLE DEALING, ülkemizde de Avrupa'da da günün en önemli favorisi konumunda. Öne yakın götürdüğü son koşusunda düzlük üzerindeki akışlı görüntüsünü finişe doğru da koruyarak çok rahat bir birincilik elde etti. Bugünkü rakipleri de dişine göre duruyor. Usta antrenör Richard Fahey antrenesindeki safkanı banko yazarak diğer ayaklarda sürpriz arayacağım. 

7. KOŞU

2 QAARAT, son karşılaştıklarında 5 PEARL OF QATAR'ı yarım boy farkla geçmişti. Ancak şimdi aralarındaki kilo dengesi Pearl Of Qatar lehine değişti. İngiltere'de yarım kilonun bile çok önemli olduğunu unutmamak lazım. Southwell'de farklı bir performansa sahip olan ve şimdiye dek koştuğu üç yarışta 2-1-5 şeklinde toto çıkartan 6 BIG IMPACT de formundaki yükselişle beraber bugün ön planda yazılmayı hak ediyor. 

Geniş yorumlu Gulfstream tahminlerimize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. 

SOUTHWELL ALTILI TAHMİNLERİM

2.3.1.5
3.5.1 // 2.4
2.1 // 4.5
1.3.7.5.4
1 DOUBLE DEALING BANKO
5.2.6.1.7 // 4.8

30 TL // 140 TL 

Tıkla Git

Yorum Gönder

2 Yorumlar
* Lütfen yorum yazarak düşüncelerinizi bizimle paylaşın.
 1. 1.Ayak
  1 - FARHHSICAL
  2 - THE HULK
  3 - CAMPACHOOCHOO (IRE)
  5 - MISS SEAFIRE (IRE)
  2.Ayak
  4 - THAWRY
  8 - LITTLE INDIA (FR)
  3.Ayak
  1 - ZYLAN (IRE)
  2 - DAAFR (IRE)
  4 - STAR OF ST JAMES (GER)
  5 - DELPH CRESCENT (IRE)
  6 - ELIGIBLE (IRE)
  4.Ayak
  1 - GLORY OF PARIS (IRE)
  2 - FLY TRUE
  3 - MISTER FREEZE (IRE)
  4 - ATRAFAN (IRE)
  5 - DE BRUYNE HORSE
  6 - MAGNIFICIA (IRE)
  7 - ZAHIRAH
  5.Ayak
  1 - DOUBLE DEALING (IRE)
  2 - ACQUISITOR
  6.Ayak
  4 - BARRINGTON (IRE)
  6 - BIG IMPACT
  7 - SIR RODNEYREDBLOOD

  YanıtlaSil