12 Şubat Southwell Altılı Tahminleri

 


1. KOŞU: 

4 SAN JUAN, geçtiğimiz ay bu pistte dış kulvar dezavantajına rağmen kazanmasını bilmişti. Bugün başarısını sürdürebilmesi için ideal grubu da bulmuşa benziyor. İkiliyi bozmayacaktır. 

2. KOŞU: 

5 JACK OF TRADES; Lingfield ve Newcastle'daki koşularının ardından Southwell pistine geldi. Son koşusunda sürdirek favori olmasına rağmen kazanamamıştı. Simon & Ed Crisford antrenesindeki safkanın sürekli ilerleyen bir form durumu var. Southwell'in fibrasand pistini yadırgamazsa kolay kazanabileceği bir grup. 

Bu safkanın pisti yadırgayıp eksik koşması halinde ise 2 CHECKY AZ'ın devreye girmesini bekliyoruz. 

3. KOŞU: 

4 MORLAIX'in Kempton'daki son koşusu hayal kırıklığına uğratsa da bir önce Chelmsford'da yaptığı üçüncülük bu gruba yetecek ölçüdeydi. Ayrıca babası Mayson'ın taylarının bu pistteki başarıları göz önüne alındığında ilk fibrasand tecrübesinden galibiyet çıkarması beklenebilir. 

Lingfield'da 2000 metre mesafede yarışa tempo verip sonlarda güç kaybeden 5 ALL OF THE LIGHTS, 1600'e dönmesinin faydalarını görebilir. Neredeyse 1 yıldır koşmayan 2 DR JEKYLL de piste olan yatkınlığıyla değerlendirilebilir.

4. KOŞU (BANKO)

6 Excessable, fibrasand piste dödükten sonra katıldığı beş yarışta 2-1-3-3-1 şeklinde bir toto elde etti. ve son birinciliğinde buradaki Nick Vedder'ı da geçti. Ancak bugün kilo avantajı 4 NICK VEDDAR'a geçmiş oldu. Bu iki safkan arasında geçmesini beklediğimiz mücadelede Nick Veddar'ı biraz daha ön planda tutuyor ve rövanşı almasını bekliyoruz. 

5. KOŞU

Geçen ay bu pistte 3200 metre mesafede çıktığı gibi bitiren 3 BILLY CODY, mesafe 200 metre daha uzamış olsa da favorimiz. 1 ATOMIC JACK'in pisti yadırgamaması durumunda, yatkın olduğu ve sevdiği mesafede favorinin en ciddi rakibi olacağını düşünüyoruz. 

6. KOŞU

Geçtiğimiz hafta bu pist ve mesafede beyaz bayrak ayna yapan 1 BLACK CURRENT, bugün de elverişli şartlarda koşacak olmasıyla başarısını tekrarlayabilir. 4 ay sonra ilk kez piste çıktığı mücadelede fena koşmayan ve bugün arta kondüsyonu ile iddialı olmasını beklediğimiz 9 TRUE HERO da koşunun iddialı bir diğer ismidir.

7. KOŞU

Çok iyi bir form yakalayan 7 PALAZZO, bu pist ve mesafedeki son koşusunda çok rahat bir birincilik aldı. O yarışıyla burada favori olmayı hak ediyor. Son üçüncülüğünde toparlandığını gösteren 3 EQUIDAE ile pistin başarılı isimlerinden 1 IVA REFLECTION Palazzo'nun başlıca rakipleridir. 

SOUTHWELL ALTILI ŞABLON

5.2
4.5.2
4 NICK VEDDAR (KOŞMAZ)
3.1
1.9
7.3.1

3.6 TL

Bütçeniz doğrultusunda kendi ilavelerinizi yapabilirsiniz. 

Tıkla Git

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Lütfen yorum yazarak düşüncelerinizi bizimle paylaşın.