13 Şubat Serkan Yaşar İstanbul At Yarışı Tahminleri

Serkan Yaşar

SPREAD THE JOYBuradaki safkanların bazılarının şartı uysaydı eminim ki beşinci ayaktaki Şartlı 5 yarışı tercih ederlerdi. Onları kafamdan silip geri kalan isimleri ele aldığımda erkek rakiplerini mağlup ettiği son koşusunda düzlük üzerinde yaptığı çok etkili sprintle sonuca giden Spread The Joy, ön plana çıkıyor. Hem Kocakaya'nın kantarmasını seven de hem de mesafeye yatkın olan kısrak, tıpkı kazandığı günkü gibi yavaş başlayıp süratlenmesini beklediğim mücadelede benzer bir taktikle yeniden sonuca gidecektir. 

ATOMIC BLONDE: Son yarışında da banko önerdiğim Atomic Blonde, çok rahat bir şekilde potoya uzanırken 1300 metreyi 1.18 içinde koşmuştu. Bu koşu için iç pistte 22-34 rahatlık 600 metrelik bir çalışma da gerçekleştiren safkanın dişine göre grupta bir kez daha potoyu önde geçmesini bekliyorum. 

AGERA: Halis Karataş'la uyum içerisinde yarışlar çıkartan ama sonunu getirmekte zorlanan Agera'nın kazandığı ayrışlarda temponun düşük kalması dikkat çekiyor. Bugün Hodor ve de Corcovado ikilisinden biri önde gitmek istemez, diğerini rahat bırakırsa Agera için elverişli şartlar oluşmuş olur ancak ben daha süratli bir koşuda sonlarda yine zorluk çekeceğine inanıyorum. 

Bugün şablonu biraz geniş tuttum. Çünkü bankolarım kazanırlarsa güzel bir ikramiye beklediğim bu programı elimden kaçırmak istemiyorum. Bir ihtimal, diye düşündüğüm sürpriz atları çizgi arkasına attım. Bütçesi müsait olanlar değerlendirebilirler. Şansınız bol olsun. 

Serkan Yaşar İstanbul At Yarışı Tahminleri

5 SPREAD THE JOY BANKO
2.4.3.5.13.1.8
1.4.5.2.9.6.10 // 11.12
3 ATOMIC BLONDE BANKO
2.8.3 // 6.4
6.14.7.8.2.3.12.18 // 11.5

82.32 TL // 220 TL

Hasan Kurtuluş'un İstanbul tahminleri de yayınlandı! Hemen tıklayın.

Tıkla Git

Yorum Gönder

1 Yorumlar
* Lütfen yorum yazarak düşüncelerinizi bizimle paylaşın.
  1. Serkan kardesim ne oldu senin 5 numara 3 oldu verdigin oyun kafadan takla nasıl olucak

    YanıtlaSil