Serkan Yaşar

PEEKABOO: Son startında mesafe safkana oldukça kısa geldi. Bu defa daha ideal bir mesafeye çıkıyor ve de grup uygun. Ayrıca hafif kilosu da bir başka avantajı. Bugün Nevzat Avcı'nın da tercih yaparak bindiğini gördüğümüz safkanı günün alternatif teki olarak öneriyorum. 

BOUVET: Son katıldığı kısa vadeli koşuda elde ettiği netice bu gruba yetecek derecede iyi. O günkü rakiplerinin buradakilerden daha hazır olduğu gerçeği de yadsınamaz. Gökhan Gökçe ile de uyum yakaladığına inandığım safkan, etkili bir performans sergileyecektir. 

VINCITORE: Yarış hayatının ilk koşusunda tatminkar bir performans sergiledikten sonra yapmış olduğu hazırlıklarda formunu daha da ilerlettiğini gösteriyor. Ekürinin daimi jokeylerinden Akın Sözen'in deklare olduğu safkan, bugün maidenden çıkmaya yakın görünüyor.

BEKLENEN: Gördüğü yarışların ardından artık kazanacak kıvamda olduğunu düşünüyorum. Sinan Özen de safkanı yakından tanıyor. Mesafenin 1500 metre olması biraz dezavantaj gibi görünse de bunu avantaja çevirebileceği bir gidişat mevcut. 

Serkan Yaşar İstanbul At Yarışı Tahminleri

9 PEEKABOO // 8
5.3.10.2.1.8.4.7
8 VINCITORE BANKO
1.5.8.3.4
2.6.4.5.1
6.4.10.5.2.1

84 TL // 168 TL