TJK TV Canlı Yayın
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

26 Şubat Nalkapon Kocaeli Altılı Tahminleri

26 Şubat Nalkapon Kocaeli Altılı Tahminleri

 


Nasılsın yeğenim, iyi misin? Bakıyorum da gözlerin yollarda kalmış. Seni arayıp ganyana çağıran yardakçılarına "Dayı'm daha müthiş kurgusunu vermedi." beni rahatsız etmeyin, diyormuşsun. Saatlerdir sayfama girip beni bekliyormuşsun. Korkma yeğen, Dayı'n ölmedi. Bugün senin için en iyi istihbaratı toplamaya çalıştım. 

Bugün Karşıyakalı Cemo kod adlı seyis yeğenimden gizli bir arama aldım.     Dayı'm Kumru yiyorum. İzmir'in kumrusu meşhurdur, anlarsın ya." Sonra da birden Azerbaycan Türkleri gibi konuşmaya başladı: Özüm seni çok seviyor Dayı'm. 

Onun verdiği kripto mesajı anlamam uzun sürmedi. Üstün zekamla şipşak çözdüm. İşte o anda anladım ki gücüm yerine gelmiş. Hemen bir avuç cevizi mideme indirdim. Mayın dedektörlerimin düzgün çalışması için lazımdı. Bir de ne göreyim? İlk ayakta müthiş bomba bankom Boncuğum koşuyor. Ama Cemo yeğenin verdiği kripto banko da oradaydı. Aramızda kalsın yeğen: Cemo'nun iki bankosuna da güvenmediğim söylentileri doğrudur. Ufakçı yeğenlerime ikisine de verdim. Kodamanlar için de sağlama aldım. Sana asıl vereceğim bankom da son ayakta yeğen. Gözlerini aç, iyi bak. Gücümü sorgulama. 

Şimdi sana düşen doğru ganyana gidip üstün altılı bilgimle hazırladığım müthiş Kocaeli kurgumu oynamak. Sonra da müsveddeyi yok etmek. Ortaklarımızın çoğalmasını istemeyiz, değil mi? Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Her ayağı yorumlu Lingfield tahminlerine ulaşmak için tıklayınız. 

Nalkapon Kocaeli Altılı Tahminleri

3.8 // 5.2.6.1
1.5.2.6.8
3.4.5
3.4.6.5.1.2
7.5.1.6.3.4
6 AKDAĞ FIRTINASI BANKO


75.6 TL

Hasan Kurtuluş'un Kocaeli tahminlerini incelemek için tıklayınız. 

Etiketler

Yorum Gönder