09 Şubat Nalkapon Kocaeli Altılı TahminiNasılsın yeğenim, iyi misin? Bakıyorum da pusuya yatan bazı densizler ilk günden verdiğim müthiş büyük bomba kurgunun yatmasından güç alıp bana karşı saldırıya geçmişler. Sen bu işi bırak Nalko, altılıdan anlamıyorsun, demişler. Ben bu işin doktorasını Veli'de yaptım, ganyanda profesör oldum, Çaykur Rıza'nın kahvesinde de ordinaryusluğa yükseldim, bu alemde benden iyi kurgu yapan yok,bu böyle biline. 

FBI, MOSSAD, KGB, Amerikalı Para Baronu, Rotşiller Ailes, galop mafyası, TJK Reisi, Amerikan Reisi, Alman Şansölyesi, İngiltere Kraliçesi peşime düşmüş, senden mi korkacağım densiz. Benim adım Nalkapon, kelle koltukta geziyorum, haberin ola. 

Bugün Karşıyakalı Cemo kod adlı seyis yeğenimden kripto bir arama aldım. Kaleyi yaptım, imparatorluğumu ilan ettim, gavurlarla anlaşmaya hazırım, dedi. Bana verdiği kripto mesajda üstün gavurca bilgime başvurmamı istediği belliydi. Hemen bülteni elime alıp verdiği iki bankoyu buldum. Bir de ne göreyim, Hasan Kurumuş yeğenimin sayfasındaki iki müthiş bankoyla aynı. Büyükkale'yle Lion Empire bankolarının resital yapmasını bekliyorum resital! 

Yeğen, bu koruna yasaklarının hemen bitmesi için Ankara'daki gizli dostlarımı devreye sokmam an meselesi. Ganyancıların cebi delindi, kahveci Çaykur Rıza karalar bağladı. Yeğenim Erkete Orhan, mahalle takımından Timsah Kenan, biz taş konken oynarken kenarda karnını doyuran Yancı Hikmet, bir de emekli takımından Kılıbık Ahmet haftada bir kapıma gelip borç alıyor, deftere yazdırıyorlar. Dayanacak gücüm kalmadı, yakaladığım üçlüler, beşliler, altılılar da kurtarmıyor. Domuz Deviren Cilberto'yla, Şampanya Patlatan Federiko'nun bütün masraflarını da ben karşılıyorum. Türk misafirperveliğini onlara gösteriyor olmam mümkün. Beni takip et, yakında gizli bilgileri sana yazarım. 

Ufakçı yeğenlerim onlar için ikiye böldüğümü oynasın. Kodamanlar hepsini yatırsın. Gözlerinizden öperim, şansınız bol ola. 

Nalkapon Kocaeli Altılı Tahmini

5.8.10.1.3.4.2.11 // 9
5.7.3.12.2.1 // 4.11.10.9
1 BÜYÜKKALE BANKO
5.1 // 6.2
2 LION EMPIRE BANKO
15.7.1.6.9.10.12 // 14.2.11

47.04 TL


Tıkla Git

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Lütfen yorum yazarak düşüncelerinizi bizimle paylaşın.