14 Şubat Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri

 


Nasılsın yeğenim, iyi misin? Bugün yavuklular günü ama her yer kapalı, koruna tetikte. Herkesin yavuklusu evinde. Çiçekçiler, çükilotacılar, baklavacılar bayram etti. Cebinde gaymesi olmayanın yavuklusu da suratını çoktan astı. Her şey para mı yeğen? Cebi boş olan sevemeyecek mi? Onların izdivaca hakkı yok mu? Buna müsaade etmem mümkün değil. 

Eskiden böyle miydi? Yavuklularımı alıp Taksim'de iki tur attırır, eline bir tane gül verir, cebine de çükilotasını koyar, evine yollardım. Mutluluktan havalara uçarlardı. Bakıyorum da şimdiki dilberler her şeyi ister olmuş. Süper zeka cep telefonu, küçük boy kompiter, uzaktan kumandalı kulaklık, pırlanta kolye, ultra lüks lokantalarda yemek. Bu düzen böyle sürmez. 

Bunların hepsi Amerikalı Para Baronu Rotşiller Ailesi'nin oyunu. Beni bitirmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Asıl amaçları yavukluları birbirine düşürüp isyan çıkarmak. Ortalık karıştığında beni ortadan kaldırmayı planlıyorlar. Benim adın Nalkapon, ben bu oyunu bozarım. 

Bana bak yeğen, bunların bütün derdi cebindeki gaymeleri almak. Onun için de önce yavuklunu ele geçiriyorlar. Onun aklını karıştırıp alışverişe alıştırıyorlar. Lüks, pahalı eşyalar alması için özendiriyorlar. Önce babasının, sonra da senin cebini boşaltıyor. Sağına soluna bak yeğen. Her yerde gavur lokantası var. Ülkeyi işgal ettiler. Ucuza verip sürümden kazanırken küçük esnafı bitiriyorlar. Onlardan alışveriş yapma. Sandöviç yeme dürümcüye git. Yerli esnaf kazansın. Yoksa verdiğin o gaymeleri Amerikalı Para Baronu Rotşiller Ailesi'nin cebinden geri alman çok zor. Seni garibanlaştırıp topraklarını ele geçirmelerinin önündeki en büyük engel benim, haberin ola. 

Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri

2. ALTILI

6.4.1.7.8.3.5.2
2.5.6.3.4
1.3.2.4.6
5 SİYAH ÜZÜM BANKO
8.3.2.4.7.6
7 ÖYKÜ SULTAN // 4

Foto Finiş İzmir tahminleri için tıklayınız. 

Tıkla Git

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Lütfen yorum yazarak düşüncelerinizi bizimle paylaşın.