25 Şubat Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri


Nasılsın yeğenim, iyi misin? Sana bugün vereceğim bomba bankoyla cebini şişirmeyi planladığım söylentileri doğrudur, haberin ola. Gücümden şüphe edenlerin meteliğe kurşun attığını unutma. Bazı yeğenlerim Ay'a nasıl çıktığımı merak etmiş. Dayı'm şunun devamını anlat, meraktan çatlamak üzereyim, diye gizli mesaj göndermiş. Onları daha fazla bekletememem söz konusu olabilir. 

Ay'a çok yaklaşmıştık yeğen. Uzaya çıktığımızda aşağısı yukarısı yoktu. Sağ sol yoktu. Hepimiz kuş gibi hafiflemiştik. Ay'ın yörüngesine girdiğimizde etrafımızda uçan bazı UFO'lar keşfettik. Onların başka gezegenlerden gelenler olması mümkündü. Bunu gören Neyil Amstrong, korkudan altına işedi. Tir tir tiremeye başladı. Sonra gizli bir mesaj aldık. UFO'lardan geliyordu: "Dikkat dikkat! Bizim bölgemize girdiniz. Hemen geri dönmezseniz roketinizi havaya uçurmamız an meselesi. Her ne kadar kendimizi gizlesek de, ortaya pek çıkmasak da, hakkımızda çok bilginiz olmasa da şakamız olmadığı söylentileri doğrudur." dediler. Onlarla kimse konuşamadı. Telsizi aldım. "Bana bakın UFO'lar, benim adım Nalkapon, ben bu oyunu bozarım. Dünyadan geldim. Bugün Ay'a inmeden geri dönmem mümkün olmayabilir." dedim. On beş dakika ses çıkmadı. Sonra yeni bir tap sikrıt mesaj aldık. 

"Rokettekilerin dikkatine! Ay'a inmenize müsaade etmemiz söz konusu olabilir. Ama bir şartımız var. Bizimle konuşan insanı aşağıya indiğinizde teslim edeceksiniz." Roketteki herkes birbirine baktı. Sebebini anlamamışlardı. Astronotlardan biri öne fırladı. Telsizi kaptı. "Kabul ediyoruz ama sebebini öğrenmek istiyoruz." dedi. UFO'lar hemen cevap verdi. "Ses analizi cihazımızdan çıkan bilgilere göre dünyadaki en zeki insan olması söz konusu. Yıllardır onu arıyoruz. Beynini açıp incelemek için sabırsızlanıyoruz." dedi. Neyil yine hasetinden çatlamıştı. Dünyadaki en zeki insan olmam onu kudurtmuştu. 

Telsizi ben aldım. "UFOlar. Beni alın ama arkadaşlarımı bırakın. Dünyaya canım feda. Beynimi inceledikten sonra yerine geri takmanız söz konusu olacak mı?" dedim. Eskisinden daha iyi olacak, dediler. Ay'a indik yeğen. Hüystın'dakiler bizi heyecanla izliyordu. İlk adımı attım. "Bu benim için küçük, insanlık için büyük bir adım." dedim. Beni ayakta alkışladılar. Neyil Amstrong, Ay'a inerken "Merhaba Dünya!" demeyi planlıyordu. Hemen Amerikan Reisi devreye girdi. "Nalkapon'un dediklerini tekrar et!" diye emir verdi. O da ben ne dediysem onu dedi. 

Sonra UFOlar beni alıp kendi gemilerine götürdüler. Onlardaki cihazları daha önce hiç görmemiştim yeğen. Sonra beni bir cihazın içine soktular. Üç dakika sonra çıkarıp "Hepsi bu kadar Nalko, teşekkür ederiz. Hizmetlerini unutmayacağız." dediler. "Sana bir iki ekleme yaptık, haberin ola." diye de eklediler. Ne eklediklerini sorduğumda da "Anlaman uzun sürmez." dediler.

Roketime dönmüştüm. Geri dönmeye hazırdık. Ama roket havalanmadı. Sonra birden bana bir şey oldu yeğen. 14-15 anahtarı alıp roketin motorunu tamir ettim. Bunu nasıl yaptığımı ben bile anlamamıştım. O esnada UFOlar da havalanıyordu. Onların reisiyle göz göze geldim. Bana göz kırptı. O gün bugündür üstün zekamı durduramıyorum. 

Hasan Kurtuluş'tan iki bankolu İzmir tahminini görmek için tıklayınız. 

MÜTHİŞ ALTILI KURGUM

6.2.1.4.3.5
4 HEART OF STEEL BANKO (KOŞMAZ)
2.4.6.3.5.1
5 SCOUTLEO // 2.3
5.2.1.8
4.12.3.11.1.5.6.9.8 

90.72 TL

Foto Finiş'in İzmir tahminlerini incelemek için tıklayınız. 

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.