21 Şubat Nalkapon İzmir Altılı Tahminleri

 


Nasılsın yeğenim, iyi misin? Göz pınarlarım kurudu yeğen. Zaüber Flöte bankomun Hakk'ın rahmetine kavuşmasına yüreğim dayanmadı. İki günde 32 tane peçete paketinin bitirdim. Bunu kabullenmem mümkün olmayabilir. 

Bugün beni arayan Karşıyakalı Cemo yeğenim moralimin bozuk olduğunu bildiğinden konuşmayı kısa kesti. "Dayı'm hızlı konuşmam mümkün değil. Koz maça." deyip kapattı. Kripto mesajında bana Hızlı Ahmet'i banko verme, Kara Maça geçilmez, demek istemişti. Anlamam uzun sürmedi yeğenim. Ben de sana bugün müthiş bombam Adamım'ı veriyorum. Kıymetimi bil. 

Yeğen daha yedi yaşındayken bir atım vardı. Adı da Ak Burşun'du. Dedem Tarih Ahmet, ona bu adı vermişti. Kuş gibi uçar, yılan gibi sokardı. Sekiz yaşıma geldiğimde yöresel yarışlarda adım konuşulmaya başlandı. Ak Burşun'la girdiğimiz bütün koşuları kazanıyorduk. Onun süper hızı, benim müthiş binme tekniğimle birleşince karşımızda kimse duramıyordu. Dokuz yaşıma geldiğimde Veli'den teklif aldım. En büyük ekürilerden biri atlarına binmem için bana yüklü miktarda teklif yaptı. O gaymelerle kendime Los Angeles'ta bir daire alıp Las Vegas'ta kumarhane kapatabilirdim. Ama Ak Burşun'dan ayrılmam mümkün değildi. On iki yaşımdayken Texas'tan teklif geldi. Oradaki kovboyların kendi aralarında yaptıkları yarışa Ak Burşun'la katılmamı istiyorlardı. Ödülü büyüktü. Hepsini geçebilmemiz de mümkündü. Çok düşündüm. Gece Ak Burşun'la konuştum. Bebek oyuncağı, yarın gidelim, der demez kumanyamı, bohçamı hazırladım.

Sabah gün doğmadan yola çıktık. Yarım saatte Edirne'ye vardık. Sınırı geçtikten sonra onu dağlara sürdüm. Kestirmeden İngiltere'ye varmamız iki gün sürdü. Orada gördüğümüz ilk arabalı vapura binip Amerika'ya doğru yol aldık. Vaşintın'da Beyaz Saray'a uğrayıp Amerikan Reisi'yle gizli bir görüşme yaptım. Beni onur konuğu olarak ağırladı. Ak Burşun'a da en güzel ahırını verdi. O gece orada kalıp dinlendik. Ertesi gün kuşluk vakti yola düştük. Öğlen olduğunda Texas'taydık. Kasabaya girdiğimde kafasında halka şapkalı, belinde toplu tabancalı kovboylar beni gözleriyle süzmeye başladılar. Gördüğüm ilk bara girdim. Gavur dilberler yarı çıplak servis yapıyordu. Ne istediğimi sorduklarında "Bana bir bira, atıma da meyve." dedim. Hayretler içinde bana baktılar. Tam bir Türk olduğum belliydi. Hemen anlamışlardı. Kasabada dedikodular hızla yayılmaya başladı. Ak Burşun'u gören kovboyların gözü korkmuştu. Kaybedeceklerini anlamaları uzun sürmedi. Bir hainlik düşündüklerini gözlerinden anlıyordum. Gece beş yıldızlı otelimde kaldım. Sabah kalktığımda Ak Burşun yoktu. Onu çalmışlardı yeğen. O andan sonra gücümü gösterme vaktim gelmişti de geçiyordu bile. Onu kimin çaldığını öğrendiğimde şok olmuştum. Sana anlatacağım ama sabret. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

MÜTHİŞ ALTILI KURGUM

6.8.3.5.4.1.7.9
7.1.2
1.5 // 8.4
5.3.7.6
1 KARA MAÇA BANKO
9.7.11.10 / 8.3

53.76 TL // 161.28 TLYorum Gönder

1 Yorumlar
* Lütfen yorum yazarak düşüncelerinizi bizimle paylaşın.
  1. nalkopon erdogan bahceli 😅😅😅sizleri 1500 odalı sarayda birbirinizi yersiniz evde 6. oda turkiyedeki 2000 odalı saray yalanciliktan sizleri erdogan bahceli ve nalko odaya kapatıp birbiriniz at eşşek gibi kovalarsiniz yalacilikta birbirinizi geçtiniz 🐂🐃🐇🐆🐪🐗🐐🐕🐢👉👊👈👊👈✈🚁🚜🚑🚊🚚🚔🚘⛽💷💶💴💵💳💰💸💱💼💣🔪🔫

    YanıtlaSil