20 Şubat Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri


Nasılsın yeğenim, iyi misin? Ben sana ne dedim? Akşam gel, müthiş Adana kurgumu söğüşle demedim mi? Hoş geldin yeğen, gözlerinden öperim.

Şu anda moralim çok bozuk. Her ne kadar Zaüber Flöte devrildiğinde müthiş Adana kurgum yatmış olsa da onun uyutulduğunu duyduğumda kederler için kahrolduğum, üzüntüden gözyaşlarımı tutamadığım söylentileri doğrudur. O kadar çok ağladım ki yeğen ultra lüks evimin önündeki havuzun yarısı doldu. Biraz daha ağlasam mahallede sel taşkını olacaktı. Üstüme gelme o yüzden. Sana kırıcı sözler söylemem mümkün olabilir. Neyse ki üstün altılı bilgimi kullanıp müthiş İstanbul kurgumu dün gece çıkarmıştım. 

Dürbün Necdet'le yaptığım gizli görüşmede onun da morali çok bozuktu. Süpürgeci Sülo yeğenimin tansiyonu düşmüş, acile kaldırmışlar. Karşıyakalı Cemo, kendini odaya kapatmış, kimseyle konuşmaması mümkünmüş. Anlayacağın herkes darmaduman oldu yeğen. Canımız sıkkın. 

Seninle daha fazla konuşmam mümkün değil yeğen. İki gün yas tutmam söz konusu olabilir. Hakkını helal eyle. Cebini şişir, aldığın gaymelerle çocuklara hayır çükülotası dağıt. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

MÜTHİŞ ALTILI KURGUM

4.5.1.3 // 7.6
9.10.6.1.11
1.2.4.5
3 NESTOR BANKO
5.1.3.2.7
5.4.7.2

134.4 TL 

Yorum Gönder

1 Yorumlar
* Lütfen yorum yazarak düşüncelerinizi bizimle paylaşın.
  1. Alkapon Bey, kesin eminim 7 numarayı kendin tek yazmışsındır. Bende tek çünkü. At saklama kardeş.

    YanıtlaSil