Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahmini

 


Zamanı geldi yeğen. Artık tevziyeyi almamızın, cebimizi şişirip Las Vegas'ta taş konken oynamanın vakti geldi de geçiyor bile. Beni pür dikkat takip edip üstün altılı bilgimden faydalanmak için peşimden ayrılmayan kodamanlara yaptığım müthiş büyük kurgularıma sen bakma. Asıl mesele bomba bankomda. 

 Bugün Sülo yeğenim aradı. Sabah erken saatlerde hipodromun kapısından bir nakliyeci girmiş. Sülo o sırada heladan geliyormuş. Birkaç seyisin köşede gizlice avuçlarını ovuşturduğunu görmüş. Onların gizli bir planı olduğunu anlayınca da sinsice yaklaşıp dinlemeye başlamış. Topladığı istihbarata göre bugün Kulkızı'nın geçilmesi mümkün değilmiş. Aman Dayı'm detayları verme, kimliğim anlaşılmasın, diye tembih etmeseydi, söyleyeceklerimin dudaklarını uçuklatması söz konusu olabilirdi yeğenim. Ama Sülo'nun hayatını da tehlikeye atmamam mümkün. Anlarsın ya.

Her ne kadar üçüncü koşuda Özcan yeğenimin bindiği Halukhan'ın da, beşinci ayakta Karataş'la Mamba Forever'ın da kazanacağını adım gibi bilsem de kodaman yeğenlerimin cebinin daha çok şişmesi için devirdiğim söylentileri doğrudur. Sen onlara bakma. Bugün bomba bankom resital yapacak, tevziye de bizim olacak, bu böyle biline. Sözlerimin senet, bir adımın sürpriz, soyadımın da bomba olduğunu unutma yeğen. 

Gücüm dorukta yeğenim. Sen sen ol, ne verdiysem oyna. Sonra kafanı duvarlara vururken "Dayı'mı dinlemedim, cebim boşaldı. Eğer ona inansaydım şu anda Las Vegas uçağında yanında oturuyordum." diye diye ağlarsın. Şimdi doğru ganyana git, gerekenleri yap. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

MÜTHİŞ ALTILI KURGUM

1. ALTILI

5.9.10.2.8.4.1
3.5.4.7.2
1 HALUKHAN // 2.4
6.2.1.7.5.8.11.4.9

5.8.10.7.6.3
2 KUL KIZI BANKO

132.3 TL

2. ALTILI

6.2.1.7.5.8.11.4.9
5.8.10.7.6.3
2 KUL KIZI BANKO
3.5.9.8.1
8 MAMBA FOREVER // 6.4
4.13.5.8.7.1.9

132.3 TL 

Hasan Kurtuluş'un geniş yorumlu İstanbul tahminleri için tıklayınız. 

Tıkla Git

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Lütfen yorum yazarak düşüncelerinizi bizimle paylaşın.