17 Şubat Nalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri

 


Nasılsın yeğenim, iyi misin? Bugün Karşıyakalı Cemo yeğenimle yaptığım kripto konuşmada bana "Dayı'm Bursa kar altında, TJK Reisi son dakika kararıyla koşuları iptal edebilir, tetikte ol." dedi. Sonra da bankolarını, bombalarını sıraladı. Ben de üstün altılı bilgimi daha fazla yormamak için beklemeye koyuldum yeğenim. 

Beklerken de düşündüm. Saatlerce üstün zekamı kullanıp analizler yaptım yeğen. Her ayağı koşturdum. Hem de dört beş farklı şekilde. Bu özelliğim pek bilinmez, aramızda kalsın. Sonunda da ilk ayaktaki Efeberk'i banko çıkartmam mümkün oldu. Yaşadın yani yeğen yaşadın! Sana verdiğim müthiş banko geldiğinde zaten ilk ayaktan 1000 gaymeyi cebine indirdin demektir. Öbür koşularda iğne deliği yok, bugün cebin şişecek. 

Her ne kadar sen baktığında leblebi parası verir diye düşünsen de en az 30 bin gayme vermesini beklediğim söylentileri doğrudur. Sakın bu bülteni hafife alma yeğen, yoksa akşam olduğunda Dayı'mı niye dinlemedin diye diye iki gözün iki çeşme evine dönersin. Yedinci hissimin ne kadar kuvvetli olduğunu da, istihbaratımın gücünü de biliyorsun. Bana güvenmeyenlerin sonunun da paralı sitelere vizite ücreti verip girmek olduğundan haberin var. Yolunu şaşırma, izimi kaybetme. 

Sitedeki yeğenlerim üstün altılı bilgimle hazırladığım müthiş İstanbul kurgumu görmek için sabırsızlanıyorlarmış. Şimdi ona hazırlanmam lazım. Onları kırmam mümkün olmayabilir. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Hasan Kurtuluş'un Bursa tahminlerini görmek için tıklayınız.

Nalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri

1 EFEBERK BANKO
4.10.2 // 5.6.1
4.5.2 // 6.1
4.3.8.7.6
6.2.3.1
3.7.2.4.5.8

75.6 TL

Tıkla Git

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Lütfen yorum yazarak düşüncelerinizi bizimle paylaşın.