24 Şubat Nalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri

 


Nasılsın yeğenim, iyi misin? Sana dün verdiğim müthiş Adana kurgumla cebini şişirmişsin. Mahalledeki çocuklara çükilota ikramı yapmışsın. Yavukluna bir buket gül götürmüşsün. Bakıyorum da bonkörlüğün üstünde. 

Bugün de cebini şişirmeyi planladığım, senin için müthiş bir kurgu hazırladığım söylentileri doğrudur. Yeğen, dün akşam FBI Reisi'nden gizli bir arama aldım. Sana üç günde anlattığım Texas maceram onları rahatsız etmiş. Yaşananlara devlet sırrı olarak saklıyorlarmış. "Nalko, dostum, geçmiş geçmişte kaldı. Ov may gat sana inanmıyorum. Her detayı anlatmışsın. Ov şit! O pilotların Irak'ta şehit olduğunu söylemiştik. Hemen sil bunları. Fak offfff!" dedi. Onun gavurca küfürlerini duymazdan geldim. Ona, yaptıklarımla gurur duyduğumu, bunu okuyan yeğenlerimin gavur arkadaşlarına anlatıp caka sattığını, kahramanlıklarımın halka mal olduğunu söyledim. Geri adım atmamam onu kızdırdı. 

Telefonu kapattıktan sonra Gilberto'yla Federiko'yu yanıma çağırdım. Kırmızı alarm tuşuna bastım. Hemen ultra lüks evimin camları çelik kalkanlarla kapandı. Çatımda duran füze rampası harekete geçti. Radar sistemi de çalıştı. Amerikan uçağı tespit edersem indirmem söz konusu olabilir. Amerikan Reisi Bidon da deliye dönmüş. Şu pis Türk'ü yakalayın. Onu rokete bindirip Mars'a göndermem an meselesi. Biraz da Mars'ın başına bela olsun demiş. 

Bu istihbaratı alır almaz sandığımdaki astronot kıyafetimi çıkardım yeğenim. Amerikan'ın ikinci büyük sırrı da oydu. Apollo'dan önce Ay'a ben çıktım. Herkesten sakladığım bu sırrı da sana anlatmam mümkün. Dayı'nla ne kadar gurur duysan azdır, haberin ola. 

Bugün sana verdiğim müthiş kurguya iyi bak. İki tane bombam var. Onları ayırdım. Biri My Baby Blue, öbürü de İrşat Hatun. Onlara iyi bak yeğenim. Cebi şişkin olan kodamanlar yazsın. Ufakçı yeğenlerim de kaderine küssün. Gözlerinizden öperim, şansınız bol ola. 

Nalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri

1.4.2.3.8.6.7.9
10.1.9.4.8.11
1.3 // 8
2.3.1 // 7
2 ÇAĞLAYAN ŞELALE BANKO
5.8.13.11.12

100.8 TL

Hasan Kurtuluş'un Bursa tahminleri için tıklayınız. 

Yorum Gönder

3 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.
  1. temel nalko daayyi.birgun ruyadaay neptun uranus mars dünya gezenler dolu üzerinde zipliyom fişek gibi gidiyor um bir bakdaktim türkler hist güzel bayanlar saçları ayaktopuguna kardar degiyodu

    YanıtlaSil
  2. tabi hemen kirbacimi çıkarttım bırakmadım bu huri saçlarından tuttum noel baba gibi sürüyorum biri dediki çok hızlıiisin heryeri dolaştım hala bittmedimi tarihi cikar deh yuru hedefim...istikbalde ıstanbul veli efendi

    YanıtlaSil