Nalkapon Bursa Altılı TahminiYeğen bu sabah uyandığımda yatağımın kenarındaki komidinin üstünde mermi vardı. Bunu görür görmez Domuz Deviren Cilberto'yla Şampanya Patlatan Federiko'yu yanıma çağırdım. Onlar eldivenlerini takıp incelemeye aldılar. Üstünde parmak izi yoktu. Hemen bana çelik yelek giydirip kırmızı alarma geçtiler. Ölüm tehdidi alıyordum yeğen. Perdeleri kapattılar. Uzileri, roketatarları çıkardılar. Bahçeye füze rampası kurdular. Sonra koluma bir bileklik taktılar. Eğer nabzım durursa füze rampaları devreye girip önce Amerika'yı, sonra İsrail'i, Çin'i, Rusya'yı, en sonda Uruguay'ı vuracaktı. Bunun kimin işi olduğunu bilmiyorduk. 

Saatlerce bekledik yeğenim, düşmanlarım gelmedi. Canım sıkılınca bülteni elime aldım. Bir de ne göreyim, üçüncü ayakta Sarı Mermi bankom koşuyor. Birden üstün zekam devreye girdi, süper  hafızam çalıştı. Dün gece Karşıyakalı Cemo kod adlı seyis yeğenim beni aramış, Sarı Mermi bankosunu vermişti. Kalemimi bulamayınca toplu tabancamdan bir tane mermi çıkarıp yanıma koymuştum. Sabah uyandığımda onu görünce hemen aklıma gelecekti. 

Hemen Federiko'yla Cilberto'yu çağırıp görevi iptal ettim. Onların da derin bir nefes alması mümkün. Eğer bana bir şey olsaydı üçüncü dünya savaşı çıkması söz konusuydu. Her şeyi geri topladılar. Sonra da yanıma gelen Cilberto "Nalko, galop mafyasını ne zaman yok edeceğiz? Zaman daralıyor, uzun zamandır cenk etmedim." dedi. Ona sadece bir tek söz söyledim: Bana Bak Cilberto, her ne kadar dünyayı yerinden oynatacak gücüm olsa da önce diplomasiyi tercih ettiğim, düşmanlarıma bir şans daha tanıdığım söylentileri doğrudur. 

Bugün yine formumun zirvesindeyim yeğen, haberin ola. Ufakçı yeğenlerim ne yapacağını biliyor. Kodamanlar da gücümün farkında. Gözlerinizden öperim, şansınız bol ola. 


MÜTHİŞ ALTILI KURGUM

1.6.2.4.5.8.3.7.11
1.3.6.8.5.4.9.7
1 SARI MERMİ BANKO
2.1 // 6.7.8.3
1.6
4.5.1.6.7

100.8 TL 

Tıkla Git

Yorum Gönder

1 Yorumlar
* Lütfen yorum yazarak düşüncelerinizi bizimle paylaşın.