15 Şubat Nalkapon Bursa At Yarışı Tahmini

 


Nasılsın yeğenim, iyi misin? Bakıyorum da iki gün ortadan kaybolup inzivaya çekilince  kederlenmiş, derde kalmışsın. Dayı'm yarınki müthiş zor Bursa programında inşallah kurgu verir, diye dualar etmişsin. Hatta yanındaki birkaç yardakçına "Bankosunu verse razıyım." diye de eklemişsin. Korkma yeğen, Dayı'n ölmedi. Sadece bir köşeye çekilip olan biteni izledim. Kim dostum, kim düşmanım tespit ettim. Üstün altılı bilgimi dinlendirip mayın dedektörlerimin bakımını yaptım. Anlayacağın, bugün resital var resital!

Bazı kesimler gücümü hafife alıyor. Onlara bir ders vermemin zamanı geldi de geçiyor bile. Cebimi şişirip Miami gemisinin güvertesine çıkmam mümkün olabilir. Karşıyakalı Cemo kod adlı seyis yeğenimin verdiği müthiş Bursa kurgusuyla bunu başarabilmemiz söz konusu. 

Dediğine göre ilk ayakta koşan Sinoplu Merve'yi uçan kuş geçemezmiş. Kalan ayaklarda da en bomba atlar gelecekmiş. Gözünü dört aç Dayı'm her an her şey olabilir diye de ekledi. Sen sen ol Cemo yeğeni hafife alma, Şakası yoktur haberin ola. 

Şimdi doğru ganyana git yeğen. Müsveddeyi yok edip hiçbir şey olmamış gibi evine dön. Yarışları telefonundan izle. Kimseye renk verme. Kuponun tutunca da bana yazmayı unutma. Seninle birlikte Miami sahillerinde güneşlenip Las Vegas'ta taş konken partilerine katılmamız mümkün olacak. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

MÜTHİŞ ALTILI KURGUM 

4 SİNOPLU MERVE BANKO
1.6.2.4.7.3
1.4 // 8.9
3.4 // 5
1.2.5.4
9.11.3.2.6.5.8.7.1

52.76 TL // 161.28 TL

Hasan Kurtuluş'un Bursa tahminleri için tıklayınız!

Tıkla Git

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Lütfen yorum yazarak düşüncelerinizi bizimle paylaşın.