18 Şubat Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri (TUTTU 931 TL)

 


Nasılsın yeğenim, iyi misin? Ben iyiyim, maşallah. Birkaç gün kenara çekilmem, inzivada olmam bana yaradı. Gücümü topladım. Fındık, fıstık, leblebi stoğumu yarıya indirdim. Bugün, sabah cimnastiği için bahçedeydim. Bütün mahalle balkondan beni izliyordu. -36 derece soğuktaki çevikliğim onları hayrete düşürdü. Cimnastiği bitirdiğimde onlara şov yapmak için düz duvara tırmanıp ultra lüks evime pencereden girdim. Alkışlar koptu. Tezahüratlar öteki mahalleden duyuldu. 

Beni hafife alma yeğenim, yoksa yarı yolda kalırsın. Anlatmadıklarımı anlatsam küçük dilini yutarsın. Bunları bilmen sana yeter. Daha fazlasını anlatırsam can güvenliğin tehlikeye girer. CIA, MOSSAD, KGB, FBI peşine düşer. Senin benim gibi, İtalyan mafyasından dostların olmadığı için harcanman kolay olur. O yüzden yetinmesini bil yeğen. Gözün yüksekte olmasın. Bütün gizli sırlarımın peşinden koşma. 

Bugün Karşıyakalı Cemo kod adlı seyis yeğenimden gelen gizli aramada gözlerime inanamadım. O da benim gibi iki banko tutuyordu. Hem de aynıları yeğen. Son ayakta sitedeki Foto Roman yeğeninin bankosuna güvenme Dayı'm. Her an her şey olabilir, dedi. Onun gücünün sınırlarını ben bile bilmiyorum, haberin ola.

Yeğen, Mart kapıdan baktırır, kazma kürek yaktırır, derler bilir misin? Cumhurreisi dün çok gizli bir açıklama yaptı. Ankara'daki eski dostlarımın yarısı beni aradı. Mart ayında koruna yasakları bitiyormuş yeğenim. Bunu duyan Cilberto'yla Federiko havalara uçtu. Galop mafyasının sonu geliyor. Mühimmatları temizlemeye şimdiden başladılar. Gözün aydın yeğen, gözün aydın!

Koruna ortadan kalkmadan önce cebini şişirmem söz konusu olabilir. İzmir bültenine dikkat et. Verdiğim iki müthiş banko da kazanacak. Gaymeler girecek cep arıyor yeğen, delikleri dik de düşmesin. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri

4.3.1.10.8.9
5.1.4.3 // 2.9
6 SÜLÜNBİKE BANKO
1 KOCAOĞLAN BANKO
4.2.8.7.10 // 
3.1
1.3.7.5.8.11.12.9.4.2.17.14

100.8 TL

ALTILI GANYAN 931 TL İKRAMİYE VERMİŞTİR.

Foto Finiş'in İzmir tahminleri için tıklayınız. 

Yorum Gönder

3 Yorumlar
* Lütfen yorum yazarak düşüncelerinizi bizimle paylaşın.
  1. Hem maceralarınızı okumak çok keyifli hem de kurgularınız çok başarılı.
    Sizi tebrik ediyorum.

    YanıtlaSil
  2. ben 8.40 kuruşa buldum bu oyunu.D

    YanıtlaSil