12 Şubat Nalkapon İzmir Altılı Ganyan Tahminleri

Nalkapon

 

Nasılsın yeğenim, iyi misin? Bugün kara bahtını, kör talihini yenmeye hazır ol. Dayı'n gerekeni yapacak. Gücümüzü cümle alem görecek, haberin ola. 

Sene 1968 yeğen. O zamanlar talebeyim. Brus Li'den aldığım kunfu dersleri sayesinde mektepte kim varsa indiriyorum. Bütün dilberler peşimde pervane. Bir tanesi hariç. Zarif Fadime. Ne yaparsam yapayım, dönüp de bana bakmıyordu. Yalnızca bana mı yeğen, kimseye bakmıyordu. Onun bu özelliği gözümden kaçmadı. Aradığım kadını bulmuştum. En geç sekiz sene sonra nikahı basmam söz konusuydu. Ama önce gönlünü fethedip onu ele geçirmeliydim. İzdivaç kolaydı. Babamın toprağı vardı. Emlak zenginiydi. Her yaz Kuşadası'ndaki teknemizle açılır, soluğu Miami'de alırdık. Zarif Fadime'nin babası da kapıcıydı. Onun fakirliğinin aramızdaki duvar olduğunu anlamam uzun sürmedi. Benim gibi zengin, yakışıklı, güçlü kuvvetli birinin ona bakmamasından korkuyordu. Hayalini bile kuramıyordu. 

Bir gün Hacana Ayşe'yi yanıma çağırdım. Bana Çöpçatan Neslihan'ı getirmesini emrettim. Onları durumu anlattım. Eğer aramızı yaparlarsa ikisine de kantinden tost yanına gazoz alma sözü verdim. Öbür teneffüste işi bitireceklerdi. Kantinde oturuyordum yeğen. Birden karşımda Zarif Fadime dikiliverdi. "Duyduklarım Doğru mu Nalko, gönlünü bana kaptırmışsın, geceleri ateş basıyormuş, uyku tutmuyormuş." diye sordu. Nutkum tutuldu yeğen. Tam ona cevap verecektim ki birden boynuma sarılıp ağlamaya başladı. Aşkımdan yanıp tutuştuğunu, gözünün bende olduğunu ama babam kodaman olduğu için korktuğunu söyledi. İşte o anda ne yapmam gerektiğini anlamam mümkün olmuştu.

Akşam eve gittim. Babamı karşıma aldım. Olan biteni anlattım. Beni can kulağıyla dinledi. Sonra da "Olmaz öyle şey! Ben Kodaman Hayri'nin oğlu kapıcı parçasının kızına vardı, dedirtmem. Fabrikatör Kamil'in kızını sana beşik kertiği yaptım. Eğer onunla evlenmezsen servetimden zırnık koklatmam." dedi. Büyüklerime karşı saygılı oluşum yakın çevrem tarafından en çok takdir gören özelliğimdir. Babam Kodaman Hayri'ye tek bir söz söyledim: Bundan sonra herkes kendi yoluna. 

Southwell'i sizler için genişçe yorumladık. Buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. 

Evden çıkarken yanıma sadece kumbaramı aldım yeğen. Anam da mücevherlerinden verdi. Hepsini bozdurup kendime bir apartman dairesi aldım. Mektebi bıraktım. Ertesi gün Zarif Fadime'yi teneffüste görür görmez yanına gittim. Durumu izah ettim. Bir de ne göreyim, bana soğuk davranışlarla yaklaşıyordu. Ne oldu Zarife'm diye sorduğumda "Ben nereden senin Zarife'n oluyor muşum? Kuyumcu Kazım'ın oğlu Bilezik Mehmet'le aramızda hususi bir ilişki var. Aman fazla yanımda görünme de bir şey var sanıp kıskançlık etmesin. Baban da servetinden mahrum etmiş, bana hangi parayla bakacaksın? İhtiyaçlarımı neyle karşılayacaksın? Her yaz Filorida'ya gitmek istesem götürebilecek misin? Bana kürk alabilecek misin? Şimdi yavaş yavaş arabanı çek de laf söz çıkmasın, sonra nemelazım nişanlım filan duyar, aramız bozulur." dedi. Yeğen, meğerse onun gözü benim servetimdeymiş. Bunları duyduğumda yıkıldım. Ben onun için şimdinin parasıyla 350 milyondan vazgeçmiştim. Hayatımın en büyük kazığını yedim anlayacağın. Sen sen ol, anana babana sırt çevirme. Hem de hiç kimse için. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Galop ve istatistik bilgilerine ulaşmak için tıklayınız. 

MÜTHİŞ ALTILI KURGUM

7.1.4.2 // 3.6
4.2.5.6.8.3
10 ZERAFETLİ BANKO
3.4
2.4.5.1.3.6
1.6.5.10.12 // 11.9

100.8 TL 

Hasan Kurtuluş'un Kocaeli altılı tahminlerine ulaşmak için tıklayınız. 

Tıkla Git

Yorum Gönder

1 Yorumlar
* Lütfen yorum yazarak düşüncelerinizi bizimle paylaşın.
  1. Dayı desen bilezik Mehmet, fesleğen gibi oturttu.

    YanıtlaSil