Nasılsın yeğenim, iyi misin? Bakıyorum da yine yollarımı gözler olmuşsun. Sabah sayfaya baktığında müthiş Adana kurgumu göremeyince etrafındaki yardakçılarını arayıp "Dayı'm oyun vermemiş. Kesin yine hafta sonunu geçirmek için Mimai'ye gitti." demişsin. Daha gitmedim yeğen. Önce cebimi şişirmem lazım. Las Vegas'taki kumarhanelerde taş konkeni çay ocağındaki markayla oynamıyorlar. Dünyanın en iyi taş konken ustalarıyla aşık atıyorum. Zoru sevdiğim söylentileri doğrudur.

Sene 1997 yeğenim. O zamanlar şansım dönmüştü. Yaptığım bütün müthiş kurgular yatıyordu. Bir gün Sultan Ahmet'te yürürken bir çanta buldum. İçini açmadan emniyete götürdüm. Gavurların düşürdüğü belliydi.  Zabitler yarım saat içinde sahibini buldu. İçini açtıklarında 2 milyon Dolar çıktı. Japon Profesör Ton Sik Kon, İstanbul'u gezmeye gelirken yanında getirmişti. O zamanlar bizim paralardan altı sıfır atılmamıştı. Onun da kafası karışmış. Yanına 2000 yerine 2 000 000 Dolar almış. Çantasını sapasağlam görünce gözleri fal taşı gibi açıldı. Polislerle gavurca konuşuyordu. "Çantamı bulan kim? Onu ödüllendirmem mümkün olabilir" diyordu. Emniyet Müdürü, beni gösterdi. Koşarak yanıma gelip boynuma atladı. "Hayatımı kurtardın iyi Türk. Dile benden ne dilersen. Bundan sonra tek dostum sensin. Yarın Las Vegas'a gidiyorum. Sen de benimle gel." diye ayaklarıma kapandı. 

İlk uçakla Las Vegas'a gittik. Rulete çok meraklıydı. İki gecede 350 bin dolar kaybetti yeğen. Bu iş böyle olmaz Sik Kon dedim. Hemen kumarhaneye gittim. Çantayı yanıma almıştım. Şimdi gözlerini kapat, bana gördüğün rengi söyle, dedim. Siyah görüyorum Nalko, her yer kapkara, dedi. Çantadaki 1 milyon 625 bin doları siyaha bastım. Çark dönmeye başladı, herkesin gözü üstümdeydi. Bir anda topu bıraktı yeğen. İki tur atıp siyahta durdu. Bir tur daha dedim. 3 milyon 250 bin doların hepsini yine siyaha bastım. Çark bir daha döndü yeğen. Yine siyah geldi. 6,5 milyon doları cebimize indirip başka otele gittik. Amerikan kumarhane mafyasının peşimize düşmüş olması mümkündü. Ama kimse gelmedi. Bu şekilde iki hafta otel otel gezip hepsini söğüşledik. İki haftanın sonunda 122 milyon dolarımız vardı. Sik Kon, paranın yarısını teklif etti. Ama ben harama el sürmem yeğenim. Paraları basmadan önce kendime 1500 dolar ayırmıştım. Onunla biletimi alıp geri döndüm. Bir daha da Sik Kon'u görmedim. 

Sen onu boş ver. Şimdi hemen TJK'nın ganyan sayfasını açıp müthiş İstanbul kurgularımı oynayıp cebini şişir. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon İstanbul Altılı Ganyan Tahminleri

1. ALTILI

1 GUSTAV BANKO
1.5.7.6.9.10
1.2
8.9.6.2.1
3.10.8.2 // 4.5.1.7
4.8.1.3.7

84 TL 

2. ALTILI

8.9.6.2.1
3.10.8.2 // 4.5.1.7
4.8.1.3.7
6.8.3.1
2.4.6
6 KIZILASLAN BANKO

84 TL

Serkan Yaşar'ın İstanbul tahminlerini görmek için tıklayınız.