23 Şubat Nalkapon Adana Altılı Tahminleri (TUTTU 381 TL)

 


Nasılsın yeğenim? İyi misin? Bugün fişek gibiyim maşallah. Ünlü Amerikan Kovboyu Red Kit'i devirdikten sonra ne olduğunu merak eden bazı kesimler var. Onları merakta bırakmamam söz konusu olabilir. 

Amerikan Reisi sözünün tutmadı yeğen. Red Kit devrildikten sonra FBI ajanları etrafını çevirdi. CIA de beni yakaladı. Taymz Meydanı'na darağacı kurmuşlardı. Beni New York'a götürdüler. Kalabalık toplanmıştı. İdamımı izlemeye iki milyon kişi gelmişti. Gölgesi kendinden hızlı silah çeken haydut Texas Ranger namıyla anılıyordum. Sana bugün kimi banko verdiğime dikkat et. Tevafuk yeğen. Yargıç Peruk Maykıl beni yargıladı. Suçlu buldu. Ben mahkeme boyunca ıslık çaldım. Bu onu delirtmişti. Susmam için ağzıma bant takmalarını söylediğinde artık çok geçti. İki CIA ajanı koluma girdi. Beni darağacına çıkardılar. İlmeği boynuma geçirdiler. Cellat arkama geçti. Peruk Maykıl işaret verdi. Sandalyeye tekme attılar. O de ne yeğen? Kalabalığı ok gibi yaran bir şey vardı. Ak Burşun ıslığımı Vaşinton'dan duymuştu. Eski bir Kızılderili tekniğiyle rüzgarı kontrolüm altına almıştım. Islığımın sesini ona götürmüştü. Sonra da Ak Burşun o sesi takip edip yanıma gelmişti. Bir anda beni sırtına aldı. Darağacını parçaladı. İki milyon kişi şaşkına dönmüştü. 

Çok hızlı ilerliyorduk yeğen. Amerikan Reisi durumu öğrenince Adana'dan iki F-16 kaldırdı. Biz Kızılderili köyüne vardığımızda onlar da peşimizden geldiler. Savaş başlamıştı. F-16'lar bomba yağdırıyordu. Ak Burşun'u bir direğe bağladım. Guguklayan Kuş'un yanına gittim. Bir de ne göreyim, yavuklum olan Uçan Ördek ölmüştü. Bombalardan biri çadırına düşmüştü. İşte o anda kendimi tutamadım yeğen. Guguklayan Kuş'un elindeki tüf tüf silahını aldım. İçine özel yapılmış çelik okları koydum. Derin bir nefes çektim. Sonra bir üfledim ki sorma. İlk atışımda F-16'yı motorundan vurdum. Sonra bir tane daha yolladım. Nefesimin kuvveti herkesi şaşkına çevirmişti. İkinci attığım da öbür F-16'nın camına geldi. Cam delindi. İçeriye hava dolmaya başladı. Pilot çok korkmuştu. O anda Vayt Havuz'dan talimat geldi. Kızılderili köyüne kamikaze dalışı yapacaklardı. Yaptıkları manevralardan bunu anlamam uzun sürmedi. 

Hemen köy halkını topladım. Bir sağa, bir de sola iki kazık çaktırdım. Ortasına yay gerdim. F-16'ların biri tam köye dalarken yaya takıldı. Yay onu geri fırlattı. Öbür F-16'ya çarptı ikisi de infilak etti. Gökten şarapnel yağıyordu. Hemen saklandık. Kargaşa bittiğinde ortaya çıktım yeğen. Bir de ne göreyim? Ak Burşun'um yere uzanmış yatıyor. Şarapneller ona isabet etmişti. Guguklayan Kuş yanıma geldi. "Nalko moralini bozma, onu kurtarmam mümkün olacak. Ama seninle gelemez." dedi. Yıkılmıştım yeğen. Ne diyeceğimi bilemedim. Ona son kez baktım. Sonra koşmaya başladım. Gözümü açtığımda okyanusun kenarına varmıştım. Kendimi suya bıraktım. İtalya'ya kadar yüzdüm. Oradan motora binip İzmir'e geldim. Sonra da otobüsle İstanbul'a geçtim. O anda moralim çok bozuktu. Onu hiç unutamadım yeğen.

Hasan Kurtuluş'tan Adana'ya iki sürpriz banko!

MÜTHİŞ ALTILI KURGUM

10.4.9.1.3
14.2.10.7.8.5 // 9.12.15.13
7 TEXAS RANGER BANKO
9.13.10.3.4
5.4.9.11.10
3.6

105 TL 

ALTILI GANYAN 381 TL İKRAMİYE VERMİŞTİR.


Yorum Gönder

2 Yorumlar
* Lütfen yorum yazarak düşüncelerinizi bizimle paylaşın.
  1. helal nalko bütün kadınlar büyük para alırsam altilidan seni cole götürücen .60 derecede dinsiz oynayacak heryeri kadın muafiz olacak ..sen ve bülbül kızlar sakicak ....buda yetmedi heryerden kiraz getirttiricem kadınlar in göbeğinde biz gibi dondurma ve kiraz hem yapicam hemide yiyecek tabiki akrabalar a dikkat ...serapgoren leri dudukluyorlarmis ..yeni ordan kralları çağrıdan vahy şerefsiz kral yedim için siçtin simide nalkonun ayani op diyecem alicam kirbaci vur allah vur gvurlara sırtını dayarsin ya petrolleri onlara verin ve bide suratlarına isicem susuz kalmasın bu gvur tohumlar ....belek nalko temin geldi ..goruyosun dini ben zuurdum ama kralları sogusluyom.....👉👊👈👍💵💴💶💷💸💰🔪💣💼🔫en meselesi tabelada 4 tek gelirse tjkyi soguslicem

    YanıtlaSil
  2. kocelide tek varmi nalko dahi.rica etsek

    YanıtlaSil