13 Şubat Nalkapon Adana Altılı Tahmini

 


Nasılsın yeğenim, iyi misin? Bakıyorum da benden umudu kesmişsin. Nalkapon Dayı'm bitti demişsin. Paralı sitecilerin peşine düşmüşsün. Sen bilirsin yeğen. Paralı siteciler vizite ücretine zam yaptı. Seni her gün ufak ufak söğüşlerlerken ben de bana inanan yeğenlerimle tevziyeyi bölüşüp soluğu Las Vegas'ta alırım. Bindiğim süpersonik uçak senin evinin üstünden geçerken pilota söyler, kenardaki tarlaya iniş yaparım. Yanımdaki yardakçılarımın birine verdiği tutmuş ikili kuponunu sana gönderirim. Sen de başını duvarlara vura vura ganyana gidersin. Benden söylemesi. 

Bakıyorum da bugün Alberto bankom koşuyor. Eski günler geldi yeğen aklıma. İspanyol dostum Kıvrak Latin Alberto'yla samba yapar, dilberleri kendimize hayran bırakırdık. Bir defasında pavyonda samba yaparken beni izleyen dans federasyonu reisi Göbek Kaşıyan Buruno, fedailerinden ikisini masama gönderip onun için müsabakalara çıkmamı teklif etti. Dünya şampiyonu olmamın an meselesi olduğunu söyletti. Onu reddetmiş olmam mümkün. Hatırla yeğen, sana ne dedim? Benimle dans etmek zordur, samba bilmeyen piste çıkmasın. Sen Dayı'nı boş konuşuyor mu zannettin? Gavurlar bile peşime düştü. 

Bir gün Alberto'yla Taksim Meydanı'nda samba yaparken etrafımızı büyük bir taraftar sardı. Bize tezahürat yapıyorlardı. İstanbul emniyeti yirmi ekip arabası, iki otobüs çevik kuvvet gönderdi. Meğerse bizi uzaktan gören sivil polis eylem yaptığımızı sanmış. Polisler geldiğinde ekip amiri durumu anladı. Benden özür dileyip geri gitti. Sambamı bitirdiğimde Alberto'yu da alıp pavyonun yolunu tuttum. O gece yine şovumu yaptım. 

Bizi izlemeye eski Kabadayılardan Zeybek Nuri de gelmişti. Benden önce çıkıp Zeybek oynadı. Üç beş kişi onu alkışladı. İkisi fedaileriydi. Ben çıktığımda onun bana meydan okuduğunu çoktan anlamıştım. En hızlı ritmi bulup sambamı yaptım. Alkış kıyamet koptu. Zeybek Nuri çıldırmıştı. Mikrofonu eline alıp "Böyle gavur danslarına özenmeyin. Zeybek oynayın. Ülkemizi bu gavur danslarıyla ele geçirmeleri an meselesi, dedi. Kimse onu dinlemedi. Beni omuzlarına alıp pavyonda tur attırmaya başladılar. Zeybek Nuri öfkeden deliye dönmüştü, kudurmuştu, yerinde duramıyordu. Kafasıyla fedailerine emir verip beni indirmelerini söyledi. İki fedaisi çapraz ateşe başladı. Herkes bir anda dağıldı. Sahnede tek başımaydım. Fedailer toplu tabancalarını doğrultmuş art arda tetik düşürüyorlardı. Ben de samba yaparak o mermilerden kurtuluyordum. Bunu gören Zeybek Nuri, yanında getirdiği el bombasının pimini çekip sahneye attı. Sonumun gelmesi mümkündü. Bir de ne göreyim yeğen, Alberto fişek gibi koşup bombayı aldı. Pavyonun en köşesine geçip üstüne yattı. Patlamadan önce son sözleri "Sen dünyanın en iyi sambacısısın Nalko, bunu anlamam uzun sürmedi. Senin yaşaman lazım." oldu. Bomba infilak ettiğinde kendimi tutamamam mümkün oldu. Hızlıca koşup ilk fedainin boynunu tek hamlede kırdım. Diğer fedaiye doğru üç geri takla attım. Dördüncü taklada boynundan yakalayıp havada çevirdim. Sonra duvara fırlattım. Omurgası kırılmıştı. Zeybek Nuri'ye vereceğim ceza daha büyüktü. Titrediğini görüyordum. 

İki kolunu tutup eklem yerlerinden tek hamlede kırdım. Aynı anda bacaklarını da kuvvetli tekmelerimle imha ettim. Sonra da çenesine bir aparkat yerleştirdim. O günden sonra ona Kötürüm Nuri demeye başladılar. İlk duruşmada hakim nefsi müdafaadan beni bıraktı. Bırakırken de yanına çağırıp "Şu teknikleri bana, sambayı da benim oğlana öğretmezsen bozuşuruz." deyip bıyık altından güldü. Savcı da aynısını istedi. Katip, avukat, gardiyan, jandarma komutanı, emniyet müdürü, daktilocu, temizlikçi derken baktım olmayacak ben de adliyede Sambayla kunfuyu aynı anda öğrettiğim kapuyera kursunu açtım. Sonra o karate dansım da dünyaca meşhur oldu yeğen. Benden samba öğrenmeye gelen Brezilyalı Rikardo, öğrendiklerini ülkesinde açtığı kursta öğretip patentini de almış. Helali hoş olsun yeğen. 

Sen şimdi geç olmadan müthiş kurgumu oynayıp cebini şişir. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Foto Finiş'in SÜRPRİZ bankolu Adana tahminlerini görmek için tıklayınız. 

Nalkapon Adana Altılı Tahmini

Son ayak sehven 15 yerine 16 yazılmıştı, düzeltildi. 

1 ALBERTO // 4
10 WAY OF PRIDE BANKO
2.3.1.4.6.5.7.12
4.5.2
4.3.9.1.8.2
3.4.5.15.10.8.14.9.2

90.72 TL 

Tıkla Git

Yorum Gönder

4 Yorumlar
* Lütfen yorum yazarak düşüncelerinizi bizimle paylaşın.
 1. Dayı şu tahmini düzeltiver son ayak 15at koşuyor sen 16 numar yazmışsın. Geçen hasan kurtuluş aynı böyle daha büyük hata yaptı 2000 küsur tl para kaybettirdi bana atın ismi doğru numarası yanlış biraz dikkat edin lütfen... Saygılar.

  YanıtlaSil
 2. halkı polis kökünü ayarladım üstüne acibiber karabiber sürdüm yakinda seni yakalanma an meselesi nalko butekinde gelmesin kolu .jjopu sokacam saaana bidaha yaniltmayasin diye🔫💣🔪💰💶💴💳💼✏

  YanıtlaSil
 3. nalko seni de ttjjkk satın almış 10 tl para veri de yakın sağlam olsun ben fakirin bukadar ah ..adamı donsuz bırakır seni nedensiz yollucaklar kaynar yağ dökerek abdye mi sayılsın satılmış nalko

  YanıtlaSil
 4. yattikkk 😭😭😭😭😭😲😲😲😲😎😎😎😎😎🐂🐃🐃🐃⛄⛄⛄

  YanıtlaSil