Nasılsın yeğenim, iyi misin? Bugün kötü istihbaratlar aldım: Neymiş efendim, Nalkapon'un müthiş kurguları eskisi gibi değilmiş. Verdiği bankolar gelmiyormuş. Yeğenlerinin cebinin boşalmış olması mümkünmüş. Paralı siteciler avuçlarını kaşımaya başlamış. Bana bak yeğen, Dayı'nda daha ölmedi. Gücümün sorgulanması da hoşuma gitmiyor, haberin ola. 

Bugün Dürbün Necdet'ten gizli bir arama aldım. Son teknoloji süper zeka telefonumla yaptığım görüşmede verdiği kripto mesajları ceketimin iç cebinden çıkardığım bültene tek tek yazdım: 

"Nalko, nasılsın, iyi misin? Ben de kafede oturuyorum. Hava günlük güneşlik. Kendime ekşi bir limonata söyledim. Hava çok güzel. Kendimi Hawaii'de zanetmem mümkün. Kuzeyden gelen bulutlar gök yüzümü kapatıyor. Birazdan fırtına çıkabilir. Sakarya'dan gelmiş olmaları söz konusu. Neyse Nalko, benim kapatmam lazım. Acil eve gitmezsem akşama aç kalırım. Emir büyük yerden. Anlarsın ya. Baaayyy!"

Yeğen bu kripto mesaj çok zordu. Saatlerce düşündüm, taşındım, sonunda çözdüm. Bazı yerlerinde üstün gavurca bilgimi kullanmam gerektiği söylentileri doğrudur. Bana ilk ayakta Ekşioğlu'nu veriyordu. İkinci ayakta Hawaai Storm, diyordu. Üçüncü ayakta Carafe diyordu. Dördüncü ayakta Bayemir bankosunu el altından vermişti. Beşinci ayağı çözmek için gavurcadan faydalandım yeğen. Son ayakta da Sakarya Güzeli, dedi. 

Görüyorsun yeğenim, benim de işim zor. TJK Reisi peşimde. Yakında seçim olacak. Kimi desteklersem onun kazanması söz konusu. Daha kararımı veremedim. Geçen gün kapıma içinde iki milyon dolar olan bir çanta bıraktılar. Kimden geldiğini sana söyleyemem. Benden destek istiyorlar. Sen bu işlere karışma ki benim gibi kelle koltukta gezme. 

Bugün sana vereceğim müthiş kurgumla cebinni şişirdiğinde paralı sitecilerin etrafında dolanan ajanlarına caka satmayı unutma. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon Adana Altılı Tahminleri

6 EKŞİOĞLU // 3.5.1.7.8.2.12.11
17 HAWAII STORM // 18.5.15.13.1.4.12
2 CARAFE // 6
1 BAYEMİR BANKO
3 NORTHERN SKY // 1.5
8 SAKARYA GÜZELİ // 3.11.7.15.12

Hasan Kurtuluş'un Adana tahminleri için tıklayınız.