Müthiş İzmir Kurgum (TUTTU 323 TL)


 

Bakıyorum da Bombacı Seko yeğen, bugün üç müthiş bankoyla resital peşine düşmüş. Benim adım Nalkapon, ben bu oyunu bozarım, haberiniz ola. Eğer o kadar kolay olsaydı, üstün altılı bilgim bana tutmuş misli kurgu verirdi. Bu iş o kadar kolay değil Seko yeğen. Bültenleri hafife alma. Benden sana bir altılı profesörü tavsiyesi. TJK Reisi seni al aşağı eder, madara olursun. Tecrübe konuşuyor. 

Bugün Karşıyakalı Cemo yeğenim'le yaptığım gizli görüşmede "Dayı'm ilk ayakta Sado yeğenin tek yarışa gelmiş. Beni yazan, gerisini bana bırakın, resital yapmam söz konusu olabilir, demiş. Hızlı Ahmet'in hızı daha da artmış. Özcan yeğenini padokta gördüm, yüzü gülüyordu. Son ayakta da Cevahirtay'la Bükentay'a tutmuş ikili diyorlar. Gerisi senin tartışılmaz gücüne, üstün altılı bilgine kalmış." dedi. 

Yeğenim benimle dans etmek zordur, samba bilmeyen piste çıkmasın, diye boşuna demiyorum. Alemde ismim, hipodromlarda resmim var. Popülerliğim zirvede. Ama iki gündür aklıma takılan bir şey var. Geceleri gözüme uyku girmiyor. Ganyancı yeğenlerimin cebi delindi. Aylardır meteliğe kurşun ata ata mühimmatları bitti. Kuru sıkı geziyorlar. TJK Reisi'nin karnı tok, sırtı pek. Onlara hiç yardımcı olmuyor. Hepsini kaderine terk etmesi mümkün. Bunu kabullenmem mümkün değil. 

Sitedeki yeğenlerime talimat verdim. Araştırmalarına başladılar. Yakında yazacakları yazılarla onlara omuz verecekler. Ben iyi gün dostu değilim yeğen. Kötü günde sevdiklerimin yanında olmam yakın çevrem tarafından en çok takdir gören özelliğimdir. Onların bütün dertlerini çözmem söz konusu olacak. Ganyancı yeğenlerim korkmasın, Dayıları ölmedi. 

Şimdi sen TJK'nın açtığı ganyan sayfasına gir yeğen. Bilgisayar korsanlarına müthiş kurgumu kaptırmadan yatır. Sonra da çayını kahveni demle, keyif çat. Akşam yarışlar bitince de hesabına yatan gaymeleri hemen kendi bankana çek. Sabah git, hepsini al, yatağının altına koy. Bankalar senin paranı işletip ceplerini şişiriyorlar yeğenim. Benden kaçmaz. Ama sakın altın, övro ya da dolar alma. Üç beş gayme için ülkesine zarar verenlerle arama mesafe koyduğum söylentileri doğrudur, unutma. 

Serkan Yaşar'ın 3 bankolu, 8.4 TL kupon bedelli İzmir şablonunu görmek için tıklayınız. 

MÜTHİŞ İZMİR KURGUM

2.9.10.8
4.5.3.7.8.2.9.10.6.12
4.3.2 // 1.5.9
3 HIZLI AHMET BANKO
4.2.1
3.13 // 1

50.4 TL // 151.2 TL

Altılı ganyan 323 TL ikramiye vermiştir.

Murat Kaya'nın geniş yorumlu Southwell tahminleri yayında! 

Yorum Gönder

1 Yorumlar
* Lütfen yorum yazarak düşüncelerinizi bizimle paylaşın.