Murat Kaya Gulfstream At Yarışı Tahminleri

VEGAS WEEKEND // LEN LO LADY: Günün ilk ayağa ilk bakışta basit görünen ama içine girdikçe de zorlaşan bir yarış. Vegas Weekend, istikrarlı bir at. Son yarışlarında da benzer denklikte gruplarla koşup ikinci bitirdi. Hatta burada koşan Yes İt's Free'yi beş altı boy arkasında bıraktı. Churchill'den gelen Lan Lo Lady, Gulfstream'deki ilk koşusunda aynı mesafede dördüncü olurken çok etkili değildi ama bugün hem ekürisinin varlığı hem de pisti tanıması performansını çok olumlu yönde etkileyecektir. 

FAVORİTE SIN: Gulfstream'den Churchill'e geçen, oradan da yeniden Gulfstream'e dönen safkanın son startı çok olumluydu. Ogün yarışın yavaş gitmesi, sprinter safkanın performansını olumsuz etklemesine rağmen ikinciliği kurtardı. Değişen jokeyi ve artan formuyla bugün yarışın tartışmasız favorisi olmakla beraber, kazanmaya da yakın. 

DREAM FRIEND: Üst gruptan gelen bir safkan. Bugünkü yarışın claiming değeri 20.000 $ ancak Dream Friend'in 62.500 $ claiming bedelli koşularda potoda kaybetmişliği var. Daha herhangi bir üst grup koşusunda herhangi bir başarısı olmayan rakiplerinin arasında startın verilmesiyle beraber liderliği alıp sonlarda arttırarak kazanacaktır. 

Murat Kaya Gulfstream At Yarışı Tahminleri:

1.2 // 4.5.3
3.2.8.1.5.6
4 FAVORITE SIN // 3.5.1
3 DREAM FRIEND BANKO
3.1.4.6.2
3.2.1.4

12 TL // 120 TL