TJK TV Canlı Yayın
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

25 Şubat Murat Kaya Gulfstream Altılı Ganyan Tahminleri

25 Şubat Murat Kaya Gulfstream Altılı Ganyan Tahminleri

 

Murat Kaya 

LYRICAL: Verdiği aradan sonra bu seviye bir gupta az farkla kaybeden ancak daha önceki dönemlerde çok daha iyi gruplarda koşmuş olan bir safkan. Antrenörünün yarış gösterdikten sonra bir üst gruba çekmek yerine burada devam ediyor olması, safkanın kazanma odaklı koştuğuna işaret ediyor. Çünkü son yarışı gerçekten de çok iyi. 

TWICE TO MANY // UBIQUITOUS: Luis Saez, bu koşuda birçok safkandan inerek Twice Too Many'ye binmeyi tercih etmiş. İlk koşusunda az atlı mücadelede ikinci olan safkanın 13 Şubat'taki çalışması da 1000 metreyi 1.000 şeklinde. Ubiquitous ise 600'ü 34, 800 47 şeklinde çalışmalara sahip. O da ilk koşusunda Twice Too Many ile birlikte piste çıkıp 7 boy gerisinde dördüncü bitirmiş ancak idman pistindeki durumu o yarışından çok daha iyi bir forma ulaştığını gösteriyor. 

GET N TIPSY: İlk iki yarışı sentetik pistte olan safkan, sert rakiplerle mücadele etmiş. 19 aydır start almıyor ancak antrenörünün bu kadar uzun ara sonra koştuğu safkanlarla kazanma oranı %33. Yeterli hazırlıklara da sahip görünen safkanın kazanmasını bekliyorum. 

CODRINGTON: Son ayakta 1 numaralı Josefa ile 5 numaralı Jabuticaba isimli safkanlar önde gitmeyi seviyorlar. Bu da bekleme yapan ya da öne yakın koşan atların şanslı olabileceğini gösteriyor. Codrington, bu koşuda Josefa ile birlikte Antonio Sano'nun antrene ettiği bir safkan ve sprinter. Ben Josefa'nın öndeki tempoyu ona göre ayarlamasını bekliyorum. 

Günün ilk ayağı ve üçüncü ayağı plase safkanların veya sürpriz atların daha şanslı olmasını beklediğim koşular olarak ön plana çıkıyorlar. Oraları kalabalık tutup geniş oyunlarda dördüncü ayakta da sürpriz aramak mantıklı görünüyor. Çünkü Amerika'da altılının ilk ayağı orası. Herkese bol şans diliyorum.

İlk ayak 5 yerine 8 eklenmiş, dördüncü ayak 6 şablondan çıkartılmıştır. 20.12 

Murat Kaya Gulfstream Altılı Ganyan Tahminleri

2.3.6.1.8
1.5 // 3 (1 KOŞMAZ)
1.3.4.7.5.6.2
11 TWICE TOO MANY // 1.5.4.12
1 GET N TIPSY BANKO
2.3.5.7

12 TL // 90 TL 
Etiketler

Yorum Gönder