13 Şubat Lingfield At Yarışı Tahminleri

 


1. KOŞU:

Bu pist ve mesafede katıldığı son koşusunda az farkla kaybeden 1 AHDAB, bu kez daha uygun grupta koşacak olmasıyla ikiliden düşmeyecektir.

2. KOŞU:

Sekiz ay aradan son katıldığı yarışta bu pist ve mesafede yarım boy farkla kaybettiği koşunun ardından ilerleyen formu ile 4 GIVE 'EM THE SLIP favorimiz. Ryan Moore deklaresi ile dikkat çeken 5 GURKHA GIRL, favorinin sert rakibi olacaktır.

3. KOŞU:

Lingfield'da aynı mesafede iştirak ettiği yarışta, ilk kez koşan rakibi 6 MUMMY BEAR, koşu yaşamının ilk koşusunda potoyu önde geçen 1 RITA THE CHEETAH ve iyi ellerde hazırlanmış olup kariyerinin ilk sınavını verecek olan 8 ROSIE POWERS burada ön planda tuttuklarımız. 

4. KOŞU: 

Jim Goldie antrenesindeki 4 WATER OF LEIGHT, sürekli ilerleyen bir form durumuna sahip. Benzer şekilde 2 SECRET HANDSHEIKH de usta antrenör Archie Watson tarafından fit duruma getirilmiş bir safkan. İkisi arasında geçmesini beklediğim bir mücadele. 

5. KOŞU:

Bu kez Ryan Moore'u bulan 2 CRACKLING, 2018 yılında kariyerine kazanarak başlamış, ardından iki yıl ara verip 2020 Ekim ayında dördüncülük yaparak geri dönmüştü. Ocak ayında Southwell'de piste çıkan safkan, yüksek forma sahip Daafr'a çok az farkla kaybettiği mücadele sonrası ilerleyen kondüsyonu ile kazanmaya yakın.

6. KOŞU:

Bupist ve mesafedeki son yarışında boyun farkıyla kaybeden 1 STOPNSEARCH, Ocak ayında aynı şartlar altındaki ikinciliği ile 2 CONVERTIBLE ve geçtiğimiz ayın sonunda bu mesafede kazandığı koşudaki formunu muhafaza eden 3 CAPLA CRUSUADER üçlüsünün ön planda olduğu bir yarış.

7. KOŞU:

1400'de baş farkıyla kaybettikten sonra yeniden 1200'e dönen 3 INEVITABLE OUTCOME, uygun şartlar altında bu kez kazanabilir. Yükselen formuyla 6 CAPPANANTY CON, iyi durumuyla 7 DESERT LAND öncelikli olarak değerlendirilmesi gereken safkanlardır.

Erken bahis oranları ve istatistikler için tıklayınız.

ALTILI ŞABLONU

4-5
6-1-8 (8 KOŞMAZ)
4-2 (2 KOŞMAZ)
2 CRACKLING BANKO
1-2-3 // 6-4-9-5
3-6-7 // 1-2-8

5.4 TL // 25.2 TL 


Tıkla Git

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Lütfen yorum yazarak düşüncelerinizi bizimle paylaşın.