TJK TV Canlı Yayın
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

26 Şubat Hasan Kurtuluş Kocaeli At Yarışı Tahminleri

26 Şubat Hasan Kurtuluş Kocaeli At Yarışı Tahminleri

 

Hasan Kurtuluş

MECİTÖZÜ - KONDU BEYİ- TUMBUL HÜSEYİN

Bu mesafede çıktığı ilk yarışı neredeyse kazanıyordu. Orjin zaten uzun mesafe diyor. Bugünkü rakiplerin denkliği, uygunluğu da ortada, aynı yarışı yaparsa kazanma şansı çok ama çok yüksek. Kondubeyi de mesafeye yatkın bir at. Grubun da en istikrarlısı denilebilir. Tumbul Hüseyin, yarış koştukça daha iyi duruma geliyor. 

ERTAHA - ABONE - KOPAN KIYAMET - KALEBARAJI

Ertaha'nın kazandığı maiden yarıştan sonraki üçüncülüğü de yeteri kadar iyiydi. Hatta o gün mesafe biraz uzun gelmiş olabilir. Bu defa yeniden 1400'e döndü. Halil Kaplan kardeşim cezalı olunca da Sinan Özen bindi. Form durumu iyi. Abone, deseniz son üçüncülüğünde Uluöz'ün, Barlıkefe'nin dibinde bitirdi. Aynı yarışı yapsa bu grubu geçer. Kopankıyamet de ekürisiyle birlikte ön plana çıkıyor. Elbette İstanbul'daki son yarışını güle oynaya kazanan Kalebarajını unutmamak gerekiyor. Grup oldukça denk. Her sonuca da açık. 

KUMRU

Burada New Secret var. Çok tehlikeli bir at. Ama inceledim, eledim, dokudum, çalışmalarını yetersiz buldum. Aksi halde rakipsiz koşardı. Onu dışarıya atınca elimde Kumru'yla Soul Of Nyx kaldı. İkisi arasından da Kumru ağır bastı. Zor programda sığınılacak liman gibi duruyor. 

KV 7 KOŞU

Bugün şu koşuya bakınca "Eyvah!" dedim. Eyvah ki ne eyvah. Hepsinin birbirini geçmesi muhtemel. Birine mesafe uzun gelebilir, öbürüne tempo uymayabilir, bir diğerine gidişat ters gelebilir. Beğenmediğiniz Black Adler'in geçen sene bu koşuyu 20 ganyanla kazandığını da unutmayın. Bu yüzden birini diğerinden ayrımadan hepsini yazmayı en doğru buldum.

AYLİNCAN

Ekürisinin kazandığı yarışta biraz daha saldırsa kendini potoya atacaktı. Sonlarda direnemedi ama o günün en ağır favorisi ekürisiydi. Düzlüğe de dolu kantarma çıkmıştı. Elbette Aylincan'ın üçüncülüğüne böyle bir anlam da yüklenebilir. Ekürisini maidenden çıkardılar, sıra onda gibi duruyor. Memo Ağa'nın aradan sonraki ikinciliği takdire şayandı. İlk kez koşacak olan iyi oyjinli Şanlıemin de ihmale gelmeyecek bir at gibi görünüyor. Albayır, bu meafeyi iyi koşuyor. Burayı dört atla geçeriz. 

AKDAĞ FIRTINASI - SENNA - CAPETOWN

İstanbul'daki son yarışını izledikten sonra Akdağ Fırtınası'na ilk çarpıyı atmadan olmaz. Senna, daha uzun mesafede çok daha iyi koşacaktır. Bugün için kazandığı güne göre 200 metre avantajı var. 40 gündür koşmuyor ama idman pistinden de çıkmıyor. Formu yerinde. Capetown, kazandığı yarıştaki formunu koruduğunu idman pistinde de gösteriyor. Üçünü yazar, keyfime bakarım diye düşünüyorum ama buranın sürprizini de Longstar'dan bekliyorum. 

Murat Kaya, Lingfield'da her ayağı sizin için yorumladı!

Hasan Kurtuluş Kocaeli At Yarışı Tahminleri

Senna'nın numarası 3 yerine 2 olarak yazılmıştı, düzeltildi. 12.53

3.2.5 // 8.6
5.1.2.6
3 KUMRU BANKO
6.5.3.1.4.2
7.5.1.6.3
6.3.7 // 8

75.6 TL // 168 TL

Nalkapon Dayı'nın Kocaeli tahminleri için tıklayınız.

Etiketler

Yorum Gönder