19 Şubat Hasan Kurtuluş Kocaeli Altılı Tahmini

 

Hasan Kurtuluş

ATİK ÇİÇEĞİ

Ben bu İncili Zehra'ya kısa mesafede güvenemiyorum. Neden ısrarla bu mesafelerde koşturulduğunu da anlamıyorum. Antrenör inat etti herhalde. Bu yüzden gözüm daima rakip arar, geçecek bir safkan bulmaya çalışırım. Bugün aday fazla ama en çok da Atikçiçeği ön planda. Neredeyse her ili tecrübe etti. En son Urfa'ya gitti. Orada toparlandı, Kocaeli'ye geldi. Fırat Arslan kardeşimle maidenden çıkmaması için de bir sebep yok.

SUNDOWN 

Uzunda Berken arkası ikinciliği çok iyiydi. Rakipleri de çok ideal. Ayhan Kardeşim kantarmayı almış. Daha önce de bir kez binip üçüncü olmuştu. Ama o zaman mesafe kısaydı. Şimdi bütün şartlar lehine. Üç haftalık ideal dinlenme süresini de aştı. Çalışmalarında da maşallahı var. 

SUKUTBEY

Havza Aslanı, İzmir'de hepimizi yaktı. Tempo isteyen bir at. Eğer önde hafif tempo olur, öne yakın giden güçlü bir rakip bulursa rahatlıkla geçiliyor. Bugünkü Sukutbey de öyle bir rakip. En az onun kadar potansiyel sahibi, onun gibi sert rakiplerle karşılaştı. Orjini de bu mesafelere çok ama çok yatkın. Patlatır mı patlatır. 

CAHİTAĞA

Uzunda neredeyse bu grubun aynısını geçti. Sonra 1500 koştu. Şimdi yeniden mesafesine çıktı. Zaten bütün iyi yarışları 1800 üstünde. Aprantisi de atını iyi tanıyor, kantarmasını çözmüş durumda. Bugün de iyi idare edip sonlarda bu yarışı koparması lazım. Grup aynı, mesafe uygun, at hazır. 

İkinci ayakta 12 yerine 2 yazılmıştı. Fark edildiğinde 12 de yarıştan çıktığı için şablondan silindi. 14.49

Serkan Yaşar'dan cazip bankolu İzmir! - Tıklayınız.

Hasan Kurtuluş Kocaeli Altılı Tahmini

4.3.1.2.7.9.5
2.11.8.10.6.5.9
1.4.9.5
6 SUNDOWN // 5.2
5.4 // 2
8 CAHİTAĞA BANKO

41.16 TL // 123.48 TL

Nalkapon Dayı'nın Kocaeli tahminleri için tıklayınız. 

Yorum Gönder

2 Yorumlar
* Lütfen yorum yazarak düşüncelerinizi bizimle paylaşın.
  1. Abi ikinci ayakta 2 numarayı iki kez yazmışsın 2 mı 12 mı olcak

    YanıtlaSil