16 Şubat Murat Kaya Kempton At Yarışı Tahminleri (TUTTU)

Murat Kaya 

1. KOŞU: 

1 DILIGENT HARRY, İngiiltere'de günün en önemli favorisi. İlk koşusunda rahat kazanan safkan, 0,28 erken bahis oranına sahip. İkiliyi bozmaz. 

 2. KOŞU: 

Cumartesi günü bu pistte iki safkanıyla kazanan antrenör David Laughnane'in hazırladığı 8 SHAQEEQA başarılı binicisi Rossa Ryan ile favorimiz. Geçtiğimiz ayın sonunda katıldığı ilk handikap mücadelesindeki beşincliği de dikkat çekici. Lingifeld'da boyun farkıyla kazanan 6 MERRY SECRET ile Robert Havlin nezaretinde koşacak olmasının yanı sıra ilk handikap tecrübesi olan 10 CAMASSIA öncelikli rakipleridir. 

 3. KOŞU: 

Geçtiğimiz yıl bu pist ve mesafedeki üçüncülüğüne göre iki kilo daha hafif koşacak olan ve yeni ilgileriyle ilk defa piste çıkan 6 MUST BE AN ANGEL, Wolverhampton'daki son ikinciliğinde formu epey ilerlemiş görünen 10 SHAKABAAH, ağır kilosuna rağmen formda olan 1 TRIXIE WATERBURY ilk bakışta göze çarpan isimler.

 4. KOŞU: 

Geçtiğimiz ay piste çıktığı iki yarışta da oldukça etkili olan 3 KESTENNA, Godolphin'in ilk kez piste çıkacak olan tayı 5 COLOUR OF LIGHT ve Roger Charlton antrenesinde Richard Kingscote idaresinde koşacak olan 6 ELVIC, bu ayak için yeterli duruyor. 

 5. KOŞU: 

Kempton'daki ikinciliğinin ardından Newcastle'da da başarısını sürdürüp bir birincilik, bir de ikincilik yapan 3 MABRE, Godolphin'in ilk kez handikapa çıkacak olan tayı 9 AUREUM, uzun zaman sonra gördüğü koşularla 2 ENOUGH ALREADY ve son üç yarışı da birbirinden iyi olan 4 BRUNEL CHARM, öncelik verilmesi gerekenlerdir.

 6. KOŞU: 

Bir ay önce bu pist ve mesafede kazanan 6 ZARAFSHAN, iyi gruptaki üçüncülüğü ile 2 STARCZEWSKY ve birkaç gün önce koşup ikinci olan 1 MUKHA MAGIC bu ayak için yeterli görünüyor. 

 7. KOŞU: 

Wolverhampton'da bu mesafede katılığı koşuyu rahat kazanan 1 MACK THE KNIFE, devam eden formu, pist ve mesafe ytakınlığı ile ideal rakipler arasında bir kez daha kazanacaktır. 

ALTILI GANYAN ŞABLONU

8.6.10.1.9 // 13.14.4
6.10.1 // 12.11.2
3.5 // 6
3.9.2.4.5 // 1.7
6.1.2
1 MACK THE KNIFE BANKO

22.5 TL // 151.2

Murat Kaya'nın Newcastle tahminleri için tıklayınız.


2 Yorumlar

Daha yeni Daha eski