2. AYAK

Uzun aradan sonra katıldığı mücadelede elde ettiği ikincilik oldukça tatminkar olan Handsome Man, formunda önemli ilerlemeler gördüğüm Dream Soldier, son kazandığı mücadelenin ardından gerçekleştirdiği galoplarında iyi durumda olduğunu gösteren Jak Jvetar ve çok iyi bir orjine sahip olup uzun mesafeye yatkınlığı ile Dr Miracle ikinci ayakta önlerde değerlendirebilirler. 

3. AYAK

Halis Karataş'ın uzun zaman sonra deklare olduğu, mesafeye uyumuyla dikkat çeken ve gidişatın da lehine olacağını düşündüğüm Golden King favorim. Son birkaç yarıştır Torosdağı'na çarpılan Belalı Tumbul ve tempo yeteri kadar yüksek olursa Son Oğul da burada değerlendirilmesi gereken safkanlardır.

4. AYAK

Bugünkü mücadele Kardeşcan'a koşacak gibi duruyor. Önde ekürilerin vereceği tempo en çok onun işine gelecek. Son koşularında neredeyse hepsini geçmişti, ki bugün bunu yeniden yapmasının önünde bir engel yok. İyi durumuyla kazanmaya yakın gördüğüm safkanı herkes gibi ben de banko yazacağım. 

5. AYAK

Prime Runner ile Dökerboss'un ön plana çıktığı bir mücadele olacağını düşünüyorum. Prime Runner bu mesafeyi ilk defa tecrübe edecek ancak orjin olarak oldukça yatkın. Dökerboss, zaten bildğimiz bir orjine sahip. Onun da zorlanmayacağı hatta daha iyi koşmasını beklediğim bir mesafe. Grubun da uygunluğu ile küçük kuponlarda risk alabiliriz. 

Bugünkü İzmir programı ilginç sonuçlara gebe duruyor. 

Son ayakta 1 Vaseem yerine 11 Yener eklenmiştir. 14.02

Foto Finiş İzmir Altılı Tahminleri

2. ALTILI

8.11.5.9.7 6
3.13.4.15 // 7.11
3.1.6
9 KARDEŞCAN BANKO
6.7 // 5.8
7.3.6.
13.11

50.4 TL // 151.2 TL