Foto Finiş Altılı Ganyan Tahminleri

Bugünkü programda dört koşuyu oldukça karışık buldum. Bunlar birinci, ikinci, üçüncü ve son ayak. Bu mücadelelerden sürpriz bir sonuç çıkması ihtimalini yüksek görüyorum. Dördüncü ve beşinci ayağı banko olarak değerlendirdim. Buralarda daha belirgin duran yarışlar var. 

ROBIN SON: Aksakallı'nın son katıldığı açık 3 koşuda yaptığı ikincilik gerçekten de çok başarılıydı. Ancak mesafenin 1200 metreye düşmüş olması beni başka bir isme yönlendiriyor. Verdiği aradan sonra katıldığı her iki yarışta da çok rahat bir şekilde kazanan Robin Son, burada ya temposunu rakiplerine kabul ettirip potoyu önde görecektir ya da zaman zaman yaptığı gibi koşuyu öne yakın takip edip düzlükte arttırarak hedefine ulaşacaktır. 

DESPİNA: Kuyumciyan Ekürisi'nin safkanları hazır görünüyor. Dün kazanan El Nino, iki yarıştır dökülüyordu. Özellikle doping çıktıktan sonra formunda epey bir gerileme vardı. Despina da ikinci startında ilk yarışını mumla aratan bir performans sergilemişti. Obrada ile anneden kardeş olan safkanın orjin bakımından kısa mesafe kum pist yarışlarına çok yatkın olduğunu, tam kardeşi olan Trafalgar'ın yarışlarından da anlayabiliriz. Bu koşu için yaptığı 1000 metreyi 1.03 şeklindeki çalışmasında da iyi durumda olduğunu gösteriyor olmasıyla ikinci banko olarak değerlendireceğim. 

İkinci ayakta 6 yerine 1 eklenmiştir. 17.20

Foto Finiş İzmir At Yarışı Tahminleri

3.4.1.2.10.11.5.7.8.9
5.3.2.4.1
2.3.6.4.1
1 ROBIN SON BANKO
2 DESPINA BANKO

3.4.1
.15.11.8.12.13

140 TL 

ALTILI GANYAN 388 TL İKRAMİYE VERMİŞTİR.

Nalkapon Dayı'nın sürpriz bankolu İzmir tahminleri için tıklayınız.