05 Şubat Nalkapon İzmir Altılı Tahminleri

 


Nasılsın yeğenim, iyi misin? Bugün sana müthiş bir İzmir kurgusu verip üstün altılı bilgimle resital yapmam söz konusu olacak, haberin ola. Cebini boşalt da gaymelerden dolup taşmasın. Yoksa eve gittiğinde düşürdüklerini fark edip sokağa geri çıkma. Koruna var yeğen. 

Dün akşam ultra lüks evimde alev alev yanan şöminenin karşısında keyif çatarken son teknoloji süper zeka telefonuma Sağlık Bakanlığı'ndaki eski dostlarımdan tap sikrıt bir mesaj geldi. Bana koruna aşısı vurmak için hastaneye teşrif edip edemeyeceğimi, önceliğin bende olduğunu yazmışlar. Ama yemedim yeğen. Amerikalı Para Baronu Rotşiller Ailesi, onları da satın almış olabilir. Beynime çip takıp sahip olduğum bütün gizli bilgileri kendi kompiterlerine indirip dünyayı ele geçirmek istediklerini bilmem mümkün. Onları kibarca geri çevirdim. Önlem olarak da Domuz Deviren Cilberto'nun eline bir uzi verip kapıya diktim. Şampanya Patlatan Federiko da çatıya çıkıp kanasın başına geçti. Her an her şey olabilir. Sırf beni ele geçirmek için bütün dünyanın başına koruna belasını saranlar neler yapmaz ki yeğen. Tedbiri elden bırakmayan yapım yakın çevrem tarafından en çok takdir gören özelliğimdir. 

Bugün Karşıyakalı Cemo yeğenimden aldığım gizli aramada heyecandan pı pıt atan kalbini radar gibi keskin kulaklarımla duyuyordum. "Dayı'm heyecandan kalbim durmak üzere, iki müthiş bankom var. İkisini de uçan kuş, F-16, Ferrari bir araya gelse geçemez. Gücümüzü göstermemiz an meselesi, haberin ola." dedi. Onu hiç bu kadar heyecanlı görmemiştim. Söyle bakalım Cemo yeğen, "Üstün istihbarat bilginle bulduğun müthiş bankoların kimmiş" diye sorduğumda derin bir nefes aldı. "Yıldızlara erdim Dayı, anlarsın ya" dedi. Onun kripto bir mesaj verdiğini hemen anlamıştım. Daha geçen gün ona kriptoyu yasaklamam söz konusuyken bu riski alması beni şaşırttı. Yine aynı hatayı yaparsa aramıza mesafe koymam söz konusu olabilirdi. 

Kazandıran istatistiklerimize bakmadan geçmeyin!

Bülteni elime aldığımda verdiği iki bankoyu bir kartalınkiler gibi keskin gören gözlerimle hemen tespit ettim. İlk ayaktaki Yıldız Tozu'yla beşinci ayaktaki Özerdinç'i banko veriyordu. Gerisi çorap söküğü gibi geldi yeğen. Üstün altılı bilgimle mayın dedektörlerim bir oldu, senin için bütün bombaları da tespit etti. Bugün cebin şişecek diyorum, yaşadın yeğen yaşadın! Doğru ganyana gidip her zamanki yaptıklarını yap. Kimseye bir şey çaktırma, ortaklarımızın çoğalmasını istemeyiz değil mi? Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Foto Finiş'in her ayağı genişçe yorumladığı İzmir tahminleri yayında! Tıklayınız.

MÜTHİŞ ALTILI KURGUM:

6 YILDIZ TOZU BANKO
6.9.2.1.4.5.6.3.8.7
3.1.2.5.4.9
1.2 // 3.7
6 ÖZERDİNÇ BANKO
2.10.5.6.9.11.7.3.4.1

84 TL // 168 TL

Gulfstream tahminlerimiz de yayınlandı- Tıklayınız.

Tıkla Git

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Lütfen yorum yazarak düşüncelerinizi bizimle paylaşın.