TJK TV Canlı Yayın
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

26 Şubat Nalkapon İzmir Altılı Ganyan Tahminleri

26 Şubat Nalkapon İzmir Altılı Ganyan Tahminleri

 


Şov var yeğen şov! Her ne kadar Karşıyakalı Cemo kod adlı seyis yeğenim, onun bana Kocaeli'de verdiği iki müthiş bankoyu devirdiğim için gönül koymuş olsa da, son dakika bankolarını gönderdiği söylentileri doğrudur. 

Gizli aramasını cevapladığımda hüngür hüngür ağlıyordu. "Dayı'm bu tavrının beni çok üzmüş olması mükün, haberin ola. Sabah akşam topladığım istihbaratları sana verdim. Sen ne yaptın Dayı'm? Verdiğim iki bankoyu da devirdin. Cemo yeğenine güvenmedin. Aramıza kara kediler girmesi mümkün olabilir." dedi. Sonra da gizli mesajla İzmir kurgusunu gönderdi. Üstün altılı bilgimi kullanıp mayın dedektörlerimi çalıştırdıktan sonra eklediğim dinamit lokumlarımla müthiş İzmir kurgusuna dönüştü. Gücümün zirvesindeyim yeğen. 

Cemo yeğenimin dediğine göre son ayaktaki Meyscan resital peşindeymiş. Onun tek korkusu en dış kulvardan çıkacak olmasıymış. "Mesafe kısa Dayı'm, ama sen yeğenine güven bu defa." dedi. Fişek gibi hazırlanmış. Starttan zıpkın gibi çıkacakmış. Ok gibi fırlayıp çıktığı gibi bitirecekmiş. Cemo yeğen diyor ki Dayı'm kafamda koşturdum. Onu padokta da gördüm. İkimizin gücünü tartışanlara bugün ders vermemiz mümkün olabilir. 

Cemo yeğenime güvenim sonsuzdur. Onun söylediği bankoların yanına at yazmam söz konusu olamaz. Ne diyorsa o. Bu böyle biline. Bazı kesimlerin aramıza nifak tohumları ekmeye çalıştığını, birbirimize küsmemiz için papaz büyüsü yaptığını bilmem de mümkün. 

Sen hemen ganyana koş yeğen. Kimseye renk verme. Çaktırmadan yatır. Sonra da evin yolunu tut. Evdeki çantalardan birinin içini boşalt. Yarın lazım olacak. Anlarsın ya. Gözlerinden öperim, şansın bol ola.

Foto Finiş'in 2 BANKOLU İzmir tahminlerini görmek için tıklayınız. 

Nalkapon İzmir Altılı Ganyan Tahminleri

5.3.1.2.4.11.9.10.8.7
3.4.6.2
4.2.3.6.1.5
2.1.4.6.5.3
2 DESPİNA // 3
11 MEYSCAN BANKO

100.8 TL

Etiketler

Yorum Gönder