Hasan Kurtuluş İstanbul Altılı Ganyan Tahminleri

İstanbul Altılı Ganyan Tahminleri

BEŞKAZALI

Uzuna çıksın diye gün saydığım bir at. Üstünde Karataş'ı da görünce bir "Oh!" çektim. Annesi uzuncu atlarla hem anneden hem de babadan kardeş. Kim bunlar? Aksakal, Kürşat Baba, Çalışkan, Tokcan. Mesafesini, jokeyini nulmuş. Birkaç kilo fazlalık bu atı çok da etkilemez. Rahat kazanır. 

PEEKABOO

İstanbul'da 1500 sentetikte adeta tutarak kazanmıştı. Bugün Müslüm kardeşim Adana'dan gelmiş. Mesafe bu kadar kısa olmasa tereddütsüz bankom olurdu. Çünkü form durumu epey yüksek. Bir de Lion Of Babylon'un çıkması sanki tempoyu biraz düşürecek gibi. Peekabo kazanmazsa hepsi kazanabilir. 

SÜLÜNBİKE - SAKALYADIN - KORKMAZEFE

Yarışın hızlı gideceği her halinden belli. Benim, Lokumoğlu, Ulubatur... Tempo zirvede olur. Sülünbike, Sakalaydın, Korkmazefe de çok sever. Sülünbike'ye diyecek söz yok, her mesafede koşuyor, her grubu karşısına alıyor. Sakalyadın zaten mesafenin atı. Korkmazefe'nin son üçüncülüyse izlemeye değerdi. Üçü arasında geçer. 

KIZILASLAN

Kızıl Aslan, Captains Key'in kazandığı şartlı koşuda startta dört boy kaldı. Toparlandım, filan derken beş altı boy geriye düştü. Viraja da en geride çıktı. Son 100 metrede kadrajda yoktu. Ama öyle bir sprint attı ki geldi üçüncülüğü kopardı. Potoya girerken de, "Normal çıksaydım, farklı olurdu" der gibiydi. Bu defa rakipleri çok müsait. Eğer startta fazla oyalanmaz, yarışa hemen dahil olursa bu grubu affetmez. 

Hışman kardeşim Adana'da grup koşuya gidince İstanbul'da binebileceği şanslı atlar diğer jokeylere kaldı. Mustafa Çiçek Kardeşim sadece iki ata binmek için gelmiş. Biri üstteki Korkmazefe, diğeri de bu. Son koşusunda da favoriydi. Ön planda tutuluyordu ama Halukhan çok hazırdı ve kazanamadı. Bir yarış önce de Cagner'e kaybetmişti. İki yarışta da sonlarını çok beğenmedim ama burada eğer Kızıl Aslan geç çıkar, toparlayamazsa yarışın sigortası olarak geniş kuponlara yazılabilir.

Yabancı yarış yazarlarından Gulfstream'e üç banko!

Hasan Kurtuluş İstanbul Altılı Ganyan Tahminleri

KÜÇÜK ALTILI KUPONU

9 PEEKABOO 
3.4.7.1.9
1 BEŞKAZALI
7.6.4
5.3
3.8.7.10.1.17.6.13.16

18.9 TL

NORMAL // GENİŞ ALTILI KUPONU

9.3.7.2.1.8 // 6.5
3.4.7.1.9
1 BEŞKAZALI BANKO
7.6.4
5 KIZILASLAN // 3
3.8.7.10.1.17.6.13.16

45.36 TL // 151.2 TL

NALKAPON DAYI'NIN İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

Tıkla Git

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Lütfen yorum yazarak düşüncelerinizi bizimle paylaşın.