Foto Finiş Altılı Ganyan Tahminleri

Bugün İstanbul'da iki bankom var. İkisinden de başarılı birer yarış bekliyorum. Beni yanıltmazlarsa ikramiyeye ortak oluruz. Şansınız bol olsun. 

NEFES AÇAN, KARATAŞ'LI ALTINKAPLI ÖN PLANDA

Yarış hayatına başladığı dönemde altı kez piste çıkıp biri kısa vadeli 9 koşu olmak üzere üç kez kazanan; Kubilaybey, Kayasel, Tuncer gibi rakiplerini Mağlup etmeyi başaran, Bosna Hersek'le kafa kafaya potoya giren Altınkaplı, uzun aradan sonra gördüğü yarışla birlikte yeniden form tuttu, nefes açtı. Bugün usta jokey Halis Karataş'a teslim edilen safkanın daha önce üç kez koşup birini potoda kaybettiği ve ikisinde aynayı önde geçtiği 1200 metre mesafeye çıkıyor olması da çok önemli bir başka avantajı. Grup içerisindeki rakipleri kendisi gibi Kaizbert temsilcisi olan Altınkaplı'nın ilerleyen form durumu ile çıkacağı mücadelede Halis Karataş'ın da olumlu katkıları ile daha iyi olduğunu düşündüğüm rakipleri arasında kazanmasını bekliyorum. 

ÇİRÇUZ, MESAFESİNE ÇIKIYOR VE RAKİPLERİ UYGUN

Dişilerle koştuğu yarışlarda üstün bir performans sergileyen Çirçuz, pilotu Gökhan Kocakaya ile yeniden buluştu. Pilotu diyorum çünkü yalnızca üç kez bir arada koştular ve iki birincilik aldılar. Çirçuz, 1500 metre sentetikte piste çıktığı altı yarışta da ilk üçten düşmezken bunların dördünden birincilikle ayrıldı. Geçtiği safkanların çoğu ise sınıf atlardı. Bu koşu için etkili hazırlıklar yapan ve form düzeyi yüksek görünen kısrağın mesafesine çıkacak olması ve rakiplerinin uygunluğu ile kazanmasını bekliyorum. 

Mesafe biraz daha kısa olsaydı bu rakipler arasında Sensizim'e de şans tanınabilirdi ancak ben 1500 metre sentetikte Çirçuz'un rakiplerine göz açtırmayacağını düşünüyorum. 

Yabancı Yarış Uzmanı Murat Kaya'nın Kempton'daki iki bankosunu görmek için tıklayınız. 

Foto Finiş İstanbul Altılı Ganyan Tahminleri:

5.4.9.7 // 1.3
1.2.6.3.7.9
3 ALTINKAPLI // 5
1.2.6.7.4
4.5.8.7.1.6
6 ÇİRÇUZ BANKO

50.4 TL // 151.2 TL