20 Şubat Hasan Kurtuluş İstanbul At Yarışı Tahminleri

 

Hasan Kurtuluş

BEYHAKAN

Beyhakan'ın koştuğu atlara bakıyorum, bugün koşacağı rakiplere bakıyorum, Mehmet Kaya kardeşimi kendi ekürisinin atıyla bu zayıf grupta kazanabileceğini düşünüyorum. Geniş oyunda da Adana'ya gitmeyen Hışman kardeşimin bindiği Merve Prenses'e şans vermeyi uygun görüyorum. O da böyle iyi bir orjinle çok seveceğini düşündüğüm sentetik pistte günün tatlı sürpriz adaylarından biri. 

NESTOR

Geçen sene bu zamanlar bu gruptaki Winner Man hariç hepsini beşikte sallamış, çıktığı gibi bitirirken düzlüğe kadar hepsini uyutmuştu. Bugünde değişen bir şey olacağını sanmıyorum. Kocakaya kardeşim kafayı alacak, düzlüğe nefesli çıkacak, sonlarda hepsine gereken cevabı verecek. Gidişat ortada, grup ortada, at, jokey ortada. Banko yazmak dışında yapılacak pek bir şey yok. 

LIBERTALIA - LAETITA - PACE

üçü de bu grubun üstünde. Libertalia ilk yarışında benden tam not aldı. Bugün Kocakaya kardeşimin biniyor olması da işine gelir. Onun kantarmasını daha çok sevecektir. Grup koşulardan maidene dönen Laetita'yla idman pistinde zıpkın gibi gördüğüm Pace'le küçük kuponları geçeriz ama ilk defa koşan ve orjinine bayıldığım  2 Deep Of The Wind'sız da olmaz.

Hasan Kurtuluş İstanbul At Yarışı Tahminleri

3.4.1.5.7.6
9.10.6.5.1.8.2.3.11.12
1 BEYHAKAN // 4
3 NESTOR BANKO
5.1.2.7.3
4.5.7.2

84 TL // 168 TL

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Lütfen yorum yazarak düşüncelerinizi bizimle paylaşın.