Hasan Kurtuluş

Bugün Bursa'da ikramiye arıyoruz. Bize para lazım. Bunu da ilk iki ayakta alacağımız riskle başaracağımızı düşünüyorum. Yazdıklarımız yüzümüzü kara çıkartmasın diyorum, başlıyorum. 

BABA ÖZESER

İstanbul'da Dedem Ahmet arkasına girdiği iki yarışı da çok başarılıydı. Kocaeli'deki üçüncülüğünde de sanki tempodan olumsuz etkilendi gibi geldi bana. Bu defa şartlar lehine duruyor. Onur Yıldız kardeşimin binmiş olması da artı avantaj. 

GÜLER GEÇER

Tam mesafesini buldu. 1800'deki ikinciliği de çok başarılıydı. Zaten Nevzat kardeşimin bugün tercih yaparak bindiği de ortada. Grubun denkliğini de dikkate alacak olursak burada kazanmaması için ortaya bir sebep süremeyiz. 

KUL KIZI

Son yarışında yanılmıyorsam Serkan Yaşar kardeşim İstanbul'da banko önermişti. Unutmadım, aklımda. O grupta banko önerdiyse bize burada favori yazmak düşer. 

KOMSHU 

Mesafe kısa diyenleri duyuyorum. Kumda bu mesafede katıldığı dokuz koşuda tabeladan hiç düşmedi. Dört defa da kazandı. Grup da ortada. Öyle aman aman bir at göremiyorum. Daha önce geçtiği rakipler. Mesafenin kısalmış olmasının da eksi bir tarafı yok. Halil Kaplan kardeşimin deklaresi de Bursa'da önde tuttuğum atlarda bana daima güven vermiştir. 

ÇAĞLAYAN ŞELALE

Günün en güvenilen atı. Son kazandığı iki yarışla da bunu sonuna kadar hak ediyor. Tolga Yıldız kardeşimin binişi de bu güveni kat kat katlıyor. Derece de onda. Kendisi gibi Kaizbert olan Hekimoğlu'nun İstanbul yarışları fena değil. Kaba kumu buldu. Ortaya bir fark koyabilir. Yanına ilave edelim. 

KAPAKLICAN

Birkaç gün sonra açık yarışa kaydı var. Muhtemelen Kardeşcan'a fedailik yapacak. Bu mesafeyi seviyor. Bu grubun da üstünde bir at. Burayı galop niyetine koşup orada da üstüne düşen vazifeyi yerine getirecektir. Ama burada enerjisini tam tüketmek de istemeyebilirler. Bu yüzden risk almaya gerek yok. 

Hasan Kurtuluş Bursa Altılı Tahminleri

1.4.2.3.7
9.1.4.11.10.8
5.8.7.1.2.3
2 KOMSHU BANKO
2.1 // 7
8.5 // 13.12

50.4 TL // 151.2 TL 

Nalkapon Dayı'nın Bursa tahminlerini görmek için tıklayınız.