21 Şubat Hasan Kurtuluş İzmir At Yarışı Tahminleri

Hasan Kurtuluş

EXTRAVAGANT: Son koşusunda, ben artık düzeldim, dedi. Bugünkü yarışın gidişatı da beklediği gibi olacak. Önde çok yüksek tempo beklemiyorum. Perfect Runner liderliği alabilir. Dymaxion son koşusunda dökülüyordu. Önde olsa etkisi olmaz. Extravagant da iki üç gider, düzlükte bu defa yarışı kopartır. Elbette liderliği ona erken verirlerse sonuçlarına da katlanırlar. Bence bu yarış, birincilik hasretine son verebilmesi için biçilmiş kaftan. 

FEHMİ SİMSAROĞLU KOŞUSU: Aşanbaba, Junior Çınar, Like The Stars... Üç tane birbirinden süratli safkan. Öte yanda da Halis Karataş'lı uzun mesafe atı sprinter Utkunun Oğlu. Özcan'lı Dev Adam. Bende öncelik bu iki sprinterde. Küçük kuponlara Aşan Baba'yı da yazacağım çünkü onun uzun mesafede çok daha dayanıklı bir performans göstereceğinden bir gram şüphe duymuyorum. Mehmet Kaya'yla bambaşka koşan Like The Stars da şansı hak ediyor. 

İZMİR VALİ KOŞUSU: Hızlı Ahmet'in bugün hızını kesebilirler. Mesafe uzadı. Son koşusunda kısa mesafede Pıtır epey zorlamıştı. Karataş kurnazlığından bahsediyoruz. Uzun mesafede çok daha iyi binecektir. Dedem Ahmet deseniz tam bir uzun mesafe atı. Kocakaya kardeşimle uyumu tam. İkide iki yaptılar. Eyvallah, sert grupları geçmediler ama geçebileceklerini gösterdiler. Elbette burada Kurtçabey'in hem anneden hem de babadan kardeşi olan, mesafe uzadıkça daha iyui koşabileceğini düşündüren Onarbey de ihmale gelmez. 

KARA MAÇA: Son yarışında uzun mesafeyi bulunca çok rahat kazanmıştı. Bugün orta mesafe ama grubun denkliği de ortada. Kadir Tokaçoğlu kardeşimle yakaladığı uyum da ortada. Zaten Fehmi Simsaropğlu'na kayıtlıydı, orada koşmaktan vazgeçip buraya geldi. Mantıklı da bir karar olduğunu düşünüyorum. Alternatif tek olarak değerlendirebiliriz.

Hasan Kurtuluş İzmir At Yarışı Tahminleri

8 EXTRAVAGANT BANKO
7.2.1.6.4
5.1.4.2.8 // 6.3.7
5.7.3.6
1 KARA MAÇA // 3.2
11.10.9.7

28 TL // 134.4 TL


Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Lütfen yorum yazarak düşüncelerinizi bizimle paylaşın.