12 Şubat Hasan Kurtuluş Kocaeli Altılı Tahminleri

Hasan Kurtuluş

İstanbul'da iki bankolu kurgumuzla hedefi 12'den vurup üstümüzdeki ağırlığı attık. Hedef daha fazlası, daha büyüğü. Bugün de iki bankomuz var. İş ki İstanbul'un aksine, çok at yazdığımız yerlerde aklımızdaki sürpriz atlar kazansın. 2 bin değil, 20 binin peşindeyiz. Daha fazlasına da yok demeyiz. 

Bugün fırtına koparsa ilk üç ayakta kopar. Gerisi hava civa. Son ayaktan büyük bir sürpriz beklentim yok. Zaten  dördüncü ve beşinci ayağı bankoyla geçiyoruz. Eşeleyeceğiz, kazacağız, ilk üç ayakta bombayı bulup imha edeceğiz. Başka çaremiz yok. Bankolarımız oturur da yine geçmişte olduğu gibi üç yüz beş yüz lirayla programı kapatırsak verdiğimiz emeklere bir daha üzülürüz. 

YİĞİTCEM

Anadolu Aslanı'yla Grup 2 koşuda kafa burun giren, canı isterse kaçan, canı çekerse bekleyen; grubuna, rakibine göre koşan Yiğitcem, çok uzun zamandır da idman pistinde yaptığı kısa uzun işlerle formunu, nefesini, kondüsyonunu koruyor. Bugün üstüne Tokaçoğlu kardeşimi atmışlar. Üçüncü yarışında onunla muazzam bir koşu çıkarmıştı. Bugün yanına rakip yazmayacağım. Çizgiyle ayırayım dedim ama birini yazsam öteki eksik kalıyor. Yani, Yiğitcem kötü koştu diyelim, kim gelirse beni şaşırtmaz. 

LATIKA

Son koşusunda, banko, dedik. Bizi yanılttı, boynumuzu büktü, başımızı yere eğdi. Bugün böyle bir şansı yok. Geçtiği atlar, koştuğu rakipler ortada. Bu grup çerez, üstünde de Kocakaya kardeşim var. Bir de mesafesine çıkmış ki kafama tabanca dayasalar yanına at yazmam. 

Günün son ayağında artık maidenden çıkması gerektiğini düşündüren üç at var. Özgürkafkas, Hat Sabırlı, Şenyüce. Bu dördünden birinin bugün ilk kez birinciliğe ulaşmasını bekliyorum. İlk ikisi son yarışlarında yine bir aradaydılar. Onlar için bir nevi rövanş olacak ama İstanbul'da, Kocaeli'de çıktığı son üç yarışta da geliyorum diyen Şenyüce'nin varlığı göz ardı edilemez. Bunların yanına geniş oyunlarda ikinciliğinde derecesi çok iyi olmasa da kıpırdanan Babairfan'la İstanbul'daki beşinciliğinden sonra mercek altına aldığım Ömerşah da eklenebilir.

İstatistik ve galop bilgileri için tıklayınız. 

Son olarak şunu da eklemeden edemem, içimde kalır. İstanbul altılısında ekürilerden Romanolur'un numarası 9 iken ben 8 yazmışım. Bu duruma sitem edenler var. Eyvallah, yerden göğe kadar haklılar. Beşeriz, şaşarız. İnsani bir hata, göz aldanması yahut yorgunluk, adını siz koyun. Hakkınızı da helal edin. Fakat zaten banko demişiz, yanına at yazmamışız. Bundan sonra, en azından yorum yazdığımız atlarda şöyle bir göz ucuyla numaraları kontrol ederseniz sevinirim. Şans sizinle olsun. 

Nalkapon Dayı'nın İzmir altılı ganyan tahminlerini görmek için tıklayınız.

Hasan Kurtuluş Kocaeli At Yarışı Tahminleri

11.5.6.9.1.7.4.2
1.3.4.7.2.8.5.6
1.5.3.2 // 4.6.7
4 YİĞİT CEM BANKO
6 LATIKA BANKO
6.2.11 // 1.5

53.76 TL // 156.8 TL

Geniş yorumlu Southwell altılı tahminlerini okumak ve şablonu görmek için tıklayınız. 

Tıkla Git

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Lütfen yorum yazarak düşüncelerinizi bizimle paylaşın.