17 Şubat Hasan Kurtuluş İstanbul Altılı Tahminleri (TUTTU)

 
Hasan Kurtuluş

Bursa'da Her şey çok güzel giderken, bankomuz İmpassable King viraja doğru kenter gelirken dışındaki rakibinin ayaklarına dolanınca devrilme tehlikesi yaşayıp yarıştan koptu. Bugün nasibimiz değilmiş, inandığım bir programdı. 

Foto Finiş kardeşimle favoriler konusunda aynı düşünüyoruz. Chaotic'i, Siempre Ganador'u güzelce yorumlamış. Ben diğer ayaklara bakayım. 

BONJOUR EL SEMAWİ - ARAPOVİÇ

İki yarış arka arkaya kazandıktan sonra 60 kiloyla dağıldı. Bugün yeniden kilosunu, mesafesini, rakiplerini buldu. Son koşusundan ötürü de pek fazla göz önünde olmadığı belli. Aklımızıalmasın diye ilk önceonu yazıp diğer atlara geçelim. Son koşularında idman pistinde canavar gibi gördüğüm Arapoviç, ikinciliğinden sonra ağababalarıyla koşup azımsanamayacak bir dördüncülük aldı ki biraz zorlasa Afacan'ı da geçecekti. Bugün rakipler çok zayıf. Tabii ki bir önceki karşılaştıklarına göre. İkisi bende ön planda. 

AZMANTOR 

Azmantor, krallara diz çöktürüp kölelere kaybetti. Tam manasıyla böyle oldu. Kilodan mı, gidişattan mı, yarış içindeki sıkıntılardan mı net bir şekilde çözemedim ama son koşusunu kazanmasını bekliyordum. Bugün yine Saadettin kardeşim kantarmayı almış. Rakipleri de son koşusundakiyle neredeyse aynı. Tek fark var o da 63 değil, 55 kilo koşuyor. Bugün burayı koparır. 

Bahis yapacak olanlar, burada sürpriz bir at arayanlar da buraya toplansın. Miss Perfect, unutulanlar listesinde en tepede yer alıyor. 1500 sentetikte kazandığı yarış dün gibi aklımda. Yine aynı mesafede son koşusundaki altıncılığını da görmezden gelmek imkansız. Müslüm Çelik kardeşim yeniden sazı eline almış. Yarışı da alırsa kimse şaşırmasın. 

CHAOTIC

Chaotic için Foto Finiş kardeşim söylenecek söz bırakmamış. Banko, diye de yapıştırmış. Ona sonuna kadar katılıyorum. Rotövatör, bu yarışın kilit atı. Her zamanki yarışlarından birini yapar, Captains Key'i ikincilikte kalmaya mecbur bırakırsa Chaotic hiç zorlanmaz. Ama bir de şu var. Koşu çok hızlı başlar, öyle de sürüklenirse Aracıların Big Guns'ı affetmez.


Hasan Kurtuluş İstanbul Altılı Tahminleri

Çıkan atların yerine ilaveler yapılmıştır. 

8.5.3.9.6.7.4
3.9.8.6.7.4.10
6.3.2.8 // 5
2 AZMANTOR  BANKO
5 CHAOTIC // 3
7.1.2.12

52.92 TL // 156.8 TL

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Lütfen yorum yazarak düşüncelerinizi bizimle paylaşın.