21 Şubat Hasan Kurtuluş Adana At Yarışı Tahminleri

 

Hasan Kurtuluş

DUELLO 

Bu gruptan iyi olmadığını kim söyleyebilir? Tek sorunu 63 kilo olması ve koşudaki süratli rakipleri. Ama Saadettin kardeşim de bu tip atların ustası. Bu mesafelerde, böyle seri atlara harika biniyor. Son kazandığında Ayhan binmişti ve o gün Sumelha, Contender vardı. Hiç acele etmedi. Onları yakın markaja alıp düzlükte fişi çekti. Bugün de böyle bir stratejiyle sonuca gidebilir. 

AGAH

İki aydır pistlerden uzak. Daha önce koştuğu rakipleri burasıyla kıyaslarsak denk olduğunu söyleyebiliriz. Burada benim dikkatimi çeken aprantisinin hem Pala Salih'ten hem de Atom Saçan'dan inip bu ayın 9'unda beraber çalışıp 1200'ü 1.25 yaptığı Agah'a binmiş olması. Bugün tepesine binmesi ihtimali yüksek birkaç at var. Ama aprantisi iyi idare eder, nefesini de ayarlarsa düzlükte yarışı çalabilir. 

MAGIC END

Bugün önde istediği tempoyu bulacak. Son koşusunda Zauber Flöte vardı. Zaten yapabileceği bir şey yoktu. Rio, Çınarım önde giderken arkalarına yatıp düzlükte bu yarışı kopartabilir. 

HİSARKIZ

Orjini diyor ki ben uzuncuyum. Son koşusunda mesafe kısaydı. Viraja dolu kantarma çıktı ama jokeyi dışarıyı değil de içeriyi tercih edince yerinde saydı. Bugün Ahmet Çelik kardeşim biniyor. Doğudan gelen atlara bindiğinde kazanma oranı çok fazla. Bugün de böyle formda bir kısrağı tam mesafesinde denk getirmiş. Bence affetmez. 

ELANOR RIGBY

Uzunda ne kadar iyi koşacağını 1900'de güle oynaya kazarak gösterdi. Kardeşi Contender'ın da mesafe dinlemeden kumda nasıl koştuğu ortada. Bugün Hışman kardeşim gibi agresif bir jokeyi de üstüne almış ki bence tadından yenmez.

AFTER TULIP

Gördüğü yarıştan sonra idman pistine formunu çok çok ilerletti. Zaten Müslüm kardeşim de iki yarış kazandığı Balance'tan boş yere inecek değil. Kısrak Koşusu'nda yakın ara beşincilik, Nene Hatun'da, Özdemir Atman'da beşincilik...  800'ü 51 çok rahat işini koşsa burada yeter. 

Foto Finiş'in ve Nalkapon Dayı'nın Adana tahminleri için tıklayınız. 

Hasan Kurtuluş Adana At Yarışı Tahminleri

1.6.2.5.7.9
4.3.8.10.11.12.5.9
5.3.7.1
5 HİSARKIZ BANKO
3.4.1 // 7.6.2
5 AFTER TULIP // 2

40.32 TL // 161.28 TL

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Lütfen yorum yazarak düşüncelerinizi bizimle paylaşın.