Hasan Kurtuluş

ROLLING THUNDER

Persistance'ın kardeşi. Uzun zamandır çalışıyor. Sayısız galobu var. Kısa işler, uzun işler derken zımba gibi oldu. 1200'ü 1.15'i gördüğü çalışması da o artık hazır, diyor. Karamazı Ekürisi, Özcan Yıldırım kardeşim bir araya gelmiş. Adana'da gördüğümde güvenim artıyor, bir de Ankara'da. Kısacası bana sadece banko yazmak kalıyor. 

AKYAKA

BU grubu hallaç pamuğu gibi attığını hep beraber izledik. Hem de öyle böyle değil Grup 1 TSK'da. Saadettin kardeşim üzerine titriyor. 53 gün istirahat etti, toparlandı, gücünü topladı. Gidişat da tam aradığı gibi. Önde Cevher sürükleyecek o da yakasına yapışacak. Belki aralarına Mega Star girer ama emin değilim. Oğuzboylu da viraj dönüldüğünde iç kulvarı isteyecek. Fakat Saadettin kardeşimin düzlüğe çıkılırken Cevher'i atlayıp iç kulvarı tutacağından da şüphem yok. Yine kazanır, yine dağıtır.

SAYDAM ATEŞ - YALVAÇHAN  

Beşinci ayağın bu iki at arasında geçeceğinden şüphem yok. Ama umut deryası işte, belki sürpriz çıkar da yüzümüz güler diye bekliyoruz. Ahmet, Yalvaçhan'dan inmiş, kardeşi Müslüm binmiş. Ben de olsam Saydam Ateş'i seçerdim. Yalvaçhan'dan dasha iyi bir at olduğuna şüphe yok ama her zaman iyi koşmuyor. Canı isterse koşan bir at. Zoru tercih etmiş ama bunu yaparken de indiğini kardeşine bırakmış. Haklı bir karar mı izleyip göreceğiz. 

Murat Kaya'nın Lingfield'da her ayağı yorumladı. Tahminlerine bakmayı unutmayın!

Hasan Kurtuluş Adana Altılı Tahminleri

4.7.1.11.3.10.5.2
8 ROLLING THUNDER BANKO
3.1.6.8.2.9.5.10
1 AKYAKA BANKO
4.3 // 1.2.6.5.10
4.5.1.10.8

44.8 TL // 156.8 TL 

Foto Finiş'in 2 bankolu Adana tahminlerine baktınız mı? O zaman buraya tıklayın.